Global Mobile Awards 2010 dla HTC HERO

HTC Corporation poinformowała o kolejnym sukcesie HTC i nagrodzie Global Mobile Awards otrzymanej, podczas tegorocznego Mobile World Congress w Barcelonie, dla smartfonu HTC Hero.

To już 15-ta edycja konkursu GSM Association na najlepsze produkty oraz usługi rynku telekomunikacyjnego. Jury, złożone z niezależnych przedstawicieli rynku, uznało HTC Hero za najlepszy telefon komórkowy. Hero jako pierwszy telefon z platformą Android, wykorzystujący innowacyjną filozofię HTC Sense, ujął łatwością prostotą obsługi oraz tym, że jest inspirowany potrzebami oraz doświadczeniami mobilnych użytkowników.

Niezwykle efektowny design HTC Hero podkreśla indywidualizm użytkowników. Jego zaokrąglone kształty i charakterystycznie wygięta do góry krawędź obudowy sprawiają, że telefon doskonale leży w dłoni. Smartfon wyróżnia się jasnym, szybko reagującym pojemnościowym wyświetlaczem 3,2 cala, o rozdzielczości HVGA. HTC Hero wykorzystuje teflonową powłokę obudowy, odporną na uszkodzenia, oraz przyjazną w dotyku.

Światowa premiera HTC Hero miała miejsce w czerwcu 2009. Obecnie Hero jest dostępny na większości rynków na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.