100 000 zł do wygrania – w loterii Bosmana i Piasta

  • by

Bosman i Piast, regionalne marki z portfela Carlsberg Polska, rozpoczęły akcję promocyjną, w ramach której wszyscy konsumenci piwa Bosman oraz Piast mają szansę na WIELKĄ WYGRANĄ w wysokości aż 100 000 ZŁ. Jednocześnie marki Bosman i Piast przygotowały dla uczestników akcji nagrody dodatkowe, w wysokości 1000 zł i 100 zł. Akcja trwać będzie do 30 kwietnia 2010 r. Loteria Bosmana prowadzona będzie w regionie zachodniopomorskim pod hasłem „Weź kurs na 100 000 zł”, z kolei Piasta na Dolnym Śląsku, pod hasłem „Otwórz się na wygraną 100 000 zł”.

By wziąć udział w loterii Bosmana oraz Piasta i grać o 100 000 zł wystarczy promocyjne opakowania piwa. W przypadku Piasta są to butelki i puszki Piasta Wrocławskiego oraz Piasta Mocne, z kolei w przypadku Bosmana butelki i puszki piwa Bosman Full. Pod kapslami butelek lub kluczykami puszek należy szukać unikalnych kodów. Znaleziony kod, w przypadku PIASTA, należy wysłać sms-em, pod numer 70908 pisząc: PIAST.KOD (przykładowa treść sms-a: PIAST.XXZZWWY). Znaleziony kod, w przypadku BOSMANA, należy wysłać sms-em, pod numer 70908 pisząc: BOSMAN.KOD (przykładowa treść sms-a: BOSMAN.XXZZWWY).

Każdy zakupiony promocyjny Bosman lub Piast to także szansa na wygranie nagród dodatkowych: tygodniowych i dziennych.

Spośród nadesłanych kodów rozlosowywane będą nagrody tygodniowe w wysokości 1000 zł oraz nagrody dzienne w wysokości 100 zł. Ostatnie i najbardziej emocjonujące losowanie nagrody głównej o wartości 100 000 zł odbędzie się w dniu 4 maja br. Wezmą w nim udział wszystkie nadesłane kody.

„Mamy nadzieję, że loteria rozgrzeje emocje wszystkich uczestników, w zimowo-wiosennym sezonie. Nasza akcja to niecodzienna okazja, by grać o wysoką nagrodę finansową – 100 000 zł i spełnić swoje marzenia. Każdy, kto sięga po Bosmana, ma szansę na wygraną!” – mówi Łukasz Kwiatkowski, Brand Manager marki Bosman.

„Wierzymy, że naszej loterii towarzyszyć będą wielkie emocje. Główną atrakcją jest nagroda główna, ale dla naszych konsumentów przygotowaliśmy także liczne nagrody dodatkowe: trzynaście nagród po 1000 zł i osiemdziesiąt dziewięć po 100 zł. Zapraszamy więc wszystkich do udziału w wielkiej loterii.” – mówi Małgorzata Lisowska, Junior Brand Manager marki Piast.

Promocja komunikowana jest na opakowaniach piwa Bosman Full, Piast Wrocławski i Piast Mocne, materiałach POS oraz na stronach marek: www.bosman.pl, www.piwopiast.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu