Top10tastes: Zakupy online luksusowych marek butów, torebek i ubrań

Od lutego 2010 użytkownicy Top10tastes mają dostęp do luksusowych marek butów, ubrań i torebek, pochodzących od najznamienitszych projektantów mody. Wszystkie rzeczy pochodzą z najnowszych kolekcji z wyselekcjonowanych europejskich butików.

W dziale TOP10TASTES LUXURY E-SHOPPING prezentujemy propozycje wybranych najlepszych europejskich butików, dzięki czemu masz dostęp i możliwość zakupów online najnowszych kolekcji ubrań, butów, torebek i akcesoriów stworzonych przez najbardziej interesujących projektantów światowej mody. Ten nowy koncept oznacza, że możesz z nami zrobić zakupy w Paryżu, Londynie, Florencji czy Kopenhadze w ciągu kilku minut, wszystko w komforcie Twojego domu lub biura.

Prezentowane produkty pochodzą z najnowszych kolekcji wybranych europejskich butików takich jak: Maria Luisa w Paryżu; b Store, Beyond the Valley i Feathers w Londynie; Henrik Vibskov’s The-V-Store czy Paristexas w Kopenhadze. Każdy z butików charakteryzuje się indywidualnym stylem i doborem kolekcji. Wszystkie prezentowane markowe produkty zostały wyselekcjonowane z wielką uwagą i gustem wlaścicieli współpracujących butików.

Nie współpracujemy z każdym butikiem, tylko z najlepszymi.

UBRANIA

ALEXANDER WANG, ETRO, MAISON MARTIN MARGIELA, RICK OWENS, STELLA MCCARTNEY, VIVIENNE WESTWOOD

BUTY

ALEXANDER MCQUEEN, DOLCE & GABBANA, GIUSEPPE ZANOTTI DESIGN, GIVENCHY, GUCCI, HUSSEIN CHALAYAN, PIERRE HARDY, SERGIO ROSSI, ONITSUKA TIGER – limitowane serie Mexico 66. NIKE, PUMA


TORBY

BOTTEGA VENETA, DIOR, FENDI, GUCCI, MARC JACOBS, YVES SAINT LAURENT


PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu