Nowy zespół handlowców w firmie DCB

przez | 23/02/2010

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów – zakończyła proces rekrutacji na stanowiska kierownicze oraz specjalistów ds. sprzedaży. Nowo utworzony zespół handlowców liczy 15 osób i będzie prowadził działania sprzedażowe na zasadzie przedstawicielstw handlowych na terenie całej Polski. Ogólnopolską rekrutację wspierała krakowska agencja pracy i pośrednictwa personalnego Interimax.

Trwająca od końca 2009 roku rekrutacja przebiegała na terenie całego kraju. Kandydaci zainteresowani pracą w firmie DCB odbyli nie tylko standardową rozmowę kwalifikacyjną, ale musieli ponadto rozwiązać case study. Proces rekrutacyjny przeszło pomyślnie 15 osób, które rozpoczną pracę dla DCB już od marca. Ich głównym zadaniem będzie sprzedaż rewolucyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085, która pozwala w 100% zbadać autentyczność banknotów i papierów wartościowych oraz profesjonalnych szkoleń z zakresu wykrywania falsyfikatów.

„Idealny specjalista ds. sprzedaży to dla mnie przede wszystkim dobry i uczciwy człowiek. W tym zawodzie liczą się także samodzielność, duże zdolności komunikacyjne oraz otwartość. Wszystkie te cechy posiadają nasi nowi pracownicy. Warto mieć takie osoby na swoim pokładzie” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Spółka DCB korzystała z pomocy agencji pracy Interimax, szukając pracowników do działu handlowego. Dzięki wsparciu ze strony zewnętrznego konsultanta, szybciej udało się znaleźć najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży.

„To, że utworzyliśmy nowy zespół handlowców, nie oznacza, że nie poszukujemy już kolejnych pracowników. Ciągle otwarci jesteśmy na kandydatury osób, które chciałyby zaangażować się w pracę na rzecz DCB. Nasza spółka oferuje swoim pracownikom duże możliwości rozwoju oraz stabilność finansową – cechy, które są najbardziej cenione na rynku pracy” – dodaje Sylwester Salach, prezes spółki.

Spółka DCB hołduje idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Wszelkie działania podejmowane przez przedsiębiorstwo zmierzają do budowy wizerunku firmy jako dobrego pracodawcy, tworzącego odpowiednią atmosferę wewnątrz firmy.

W ciągu najbliższych miesięcy firma DCB rozpocznie proces przekształcenia się w spółkę akcyjną, a na przełomie 2010 i 2011 roku zadebiutuje na rynku alternatywnym NewConnect.

źródło/autor: Orchidea PR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.