ISTE – komfort, elegancja, prestiż

przez | 23/02/2010

W Domotece i Parku Handlowym Janki otworzyły się właśnie salony meblowy ISTE. Historia firmy sięga 2001 roku, kiedy to wytwarzała meble na potrzeby rynku niemieckiego. Tam, przez osiem lat, twórcy marki zdobywali doświadczenie, umiejętności i zaufanie klientów, wyrabiając brand o wysokim standardzie. Teraz ISTE prezentuje nowoczesną kolekcję mebli wypoczynkowych – mebli zaprojektowanych z myślą o polskich klientach.

Meble ISTE tworzone są po to, by pomagać w kreowaniu przestrzeni życiowej na jak najwyższym poziomie. Innowacyjne i ciekawe połączenia tkanin, drewna, metalu sprawiają, że meble ISTE stają się dla klientów elementem niepowtarzalnego wystroju wnętrz. To, co wyróżnia ISTE to kombinacje modułów, rodzaje i kolory materiałów obiciowych oraz wielofunkcyjność mebli.

Firma prezentuje filozofię stylu życia, oparty na komforcie, elegancji i prestiżu. Proces tworzenia mebli także odnosi się do tych trzech założeń. Komfort, ponieważ jest podstawowym warunkiem, jaki powinny spełniać meble wypoczynkowe. Elegancja, bo każdy pragnie żyć w otoczeniu pięknych i wysublimowanych przedmiotów. Prestiż, gdyż każdy pragnie posiadać coś wyjątkowego.

Warto także dodać, że salon ISTE zawiera w swojej ofercie kilkanaście programów meblowych, dzięki którym klient może dowolnie komponować swoje własne zestawy. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odwiedzić nowy salon w centrum wyposażenia wnętrz Domoteka i w Parku Handlowym Janki oraz zapoznać się z jego bogatą ofertą.

źródło/autor: DOMOTEKA i PH JANKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.