Firma On Board PR rozpoczęła współpracę z SGI Baltis, firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości apartamentów, mieszkań oraz biurowców

Konsultanci On Board PR (www.onboard.pl) będą koordynować działania z zakresu public relations dla firmy SGI Baltis. Przedmiotem zawartej umowy jest strategiczne doradztwo z zakresu Public Relations oraz wsparcie komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi firmy. Do zadań On Board PR należy również obsługa w zakresie PR korporacyjnego, budowanie wizerunku marki SGI Baltis na polskim rynku oraz prowadzenie biura prasowego dla nowych inwestycji. Za realizację działań z ramienia On Board PR odpowiedzialny jest zespół Katarzyny Rek pracujący w dziale specjalizującym się w prowadzeniu projektów dla klientów z sektora budowlanego, finansowego oraz IT.

On Board prowadził działania informacyjne dla SGI Baltis w latach 2007-2008. W ramach współpracy z zakresu PR korporacyjnego odpowiadał m.in. za opracowanie strategii komunikacji SGI Baltis, budowanie wizerunku marki na polskim rynku oraz działania informacyjne związane z inwestycjami firmy w 8 największych polskich miastach. On Board PR wspierał również komunikację wewnętrzną firmy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu