Deichmann z tytułem “Fashion Retailer of the Year”

przez | 23/02/2010

Fashion Retailer of the Year – tytuł Detalisty Mody (powierzchnie poniżej 500 m) został przyznany firmie Deichmann podczas dorocznej, uroczystej gali wręczenia CEE Retail Estate Awards 2009. W tym roku impreza organizowana przez EuropaProperty odbyła się 11 lutego w hotelu Intercontinental w Warszawie, a nagrodę odebrał pan Wojciech Normand, wiceprezes zarządu Deichmann-Obuwie.

Już po raz drugi przedstawiciele rynku nieruchomości komercyjnych z sektora powierzchni handlowych i handlu detalicznego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkali się na gali aby uhonorować najlepsze firmy z branży. Zwycięzcy poszczególnych kategorii musieli znaleźć uznanie w oczach międzynarodowego jury złożonego z uznanych przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych i handlu detalicznego.

– Tytuł „Fashion Retailer of the Lear” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem – mówi Wojciech Normand, wiceprezes zarządu Deichmann-Obuwie. – Jury bardzo wnikliwie analizowało wszelkie aspekty działalności firmy – jakość oferty, obroty, ilość sprzedanych par obuwia, rozwój sieci sklepów, akcje charytatywne w które zaangażowana jest firma. Jesteśmy przekonani, że obecność i dynamiczny rozwój naszej firmy w większości krajów zaproszonych do udziału w konkursie, przekonała jurorów. Cieszymy się tym bardziej, że firma Deichmann wygrała w tym roku z wieloma bardzo silnymi konkurentami. – dodaje Wojciech Normand

Wśród nominowanych do nagrody Fashion Retailer of the Year znalazły się między innymi: CCC, Cropp, Solar, Tatuum, TopShop, Mosaic, Vagabond i Mothercare.

Firma Deichmann obecna jest w 19 krajach na świecie. Pierwszy sklep w Polsce powstał w 1997 roku, 13 lat później, pod koniec lutego 2010 roku zostanie otwarty już 153 sklep. – Dynamiczny rozwój sieci finansowany jest ze środków własnych – podkreśla Wojciech Normand. – Zysk przeznaczamy na otwieranie nowych sklepów.

Recepta na sukces firmy Deichmann od lat pozostaje niezmienna – asortyment w sklepach jest na bieżąco dopasowywany do najnowszych trendów w modzie i oferowany w cenach dostępnych dla każdego.