Sanyo w ofercie iSource

przez | 22/02/2010

Firma iSource została dystrybutorem marki Sanyo. W jej ofercie znalazły się m.in kamery cyfrowe serii Xacti – niewielkie, poręczne urządzenia cyfrowe nagrywające w rozdzielczości 720p oraz robiące zdjęcia matrycą 10 megapikseli.

Ofertę reprezentuje urządzenie Sanyo XACTI VPC-CG10, rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią mieć kamerę zawsze przy sobie. Wyróżnia się nieprzeciętnym designem i kompaktowym rozmiarem. Oferuje zoom optyczny 5x z obiektywem o długości ogniskowej 40 – 200 mm, duży wyświetlaczem LCD (3,0”) oraz mocną baterie, która pozwala na godzinne użytkowanie w trybie ciągłego nagrywania.

Xacti oferuje wysoką jakość nagrań, w rozdzielczości wideo 1280×720, przy 30 klatkach na sekundę. Wbudowany aparat pozwala na robienie zdjęć sekwencyjnych do 7 klatek na sekundę. Co ciekawe, technologia rozpoznawania twarzy może jednocześnie śledzić i identyfikować do 12 osób, co sprawia, że urządzenie jest idealne do wykonywania zdjęć grupowych.

– Współpraca z Sanyo pozwala nam zaoferować polskiemu odbiorcy wysokiej jakości kamery HD i Full HD w bardzo przystępnych cenach. Nasze portfolio dynamicznie się rozwija i niedługo przedstawimy produkty dedykowane również bardzo wymagającym użytkownikom, w tym profesjonalistom – podsumowuje Anna Pudło, Product Manager iSource S.A.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 649 zł brutto. W ofercie iSource produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.