Projekt domu za 1 zł

Trwa konkurs na najlepsze uzasadnienie wyboru projektu z katalogu „Dom na miarę” Wydanie specjalne 1/2010.  Nagrodą jest projekt domu za 1 zł. Znany jest już pierwszy zwycięzca: Pan Władysław z Borku Wielkopolskiego, który na temat projektu Zoja Luxor napisał między innymi: „…Urok projektu sprawił, że nie wybieram domu do działki lecz działkę do domu i będę mu wierny jak kochający mąż swojej żonie…”

Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać projekt domu z katalogu „Dom na miarę” Wydanie specjalne 1/2010 i uzasadnić swój wybór, a następnie przesłać załączony w katalogu kupon konkursowy do organizatora, firmy architektonicznej ARCHETON Sp. z o.o.

Kolejne rozstrzygnięcia konkursu już 1 marca i 1 kwietnia br. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzyma w prezencie bezpłatną płytę DVD z kolekcją projektów firmy Archeton. Konkurs trwa do 31 marca 2010 roku. Ważne by zachować dowód zakupu katalogu ponieważ organizator ma prawo jego weryfikacji.

– Nadesłane zgłoszenia będą oceniane pod względem atrakcyjnych, niesztampowych i oryginalnych opisów związanych z wyborem projektu. – podkreśla Joanna Pławecka, specjalista ds. marketingu firmy architektonicznej ARCHETON Sp. z o.o.

Ponadto w katalogu „Dom na miarę” Wydanie Specjalne 1/2010 można znaleźć 620 projektów domów, w tym projekty domów energooszczędnych, nowoczesnych oraz do zabudowy bliźniaczej. Kwartalnik jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całej Polski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu