Nowości w asortymencie Black Red White

przez | 22/02/2010

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów mebli pokojowych, kuchennych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – wprowadził do oferty nowy system modułowy August. Najnowszą propozycję stanowi 19 elementów w kolorze ‘wenge’, w tym m.in.: meble do salonu, jadalni, sypialni i gabinetu. System August dostępny jest w salonach Black Red White na terenie całej Polski. Szczegółowe informacje znajdują się na www.brw.com.pl

Meble August charakteryzuje prosta, geometryczna forma pozbawiona zbędnych detali. Wybarwienie ‘wenge’ oraz przyciemniane witryny uwydatniają majestatyczność systemu. Nowoczesnym akcentem mebli, doskonale wpisującym się w aktualne trendy, są bezuchwytowe fronty.

„Nasza najnowsza kolekcja stanowi połączenie elegancji z solidnością i mocnym charakterem. To doskonała propozycja dla zwolenników wyrazistych, designerskich form” – powiedział Robert Sołowij, dyrektor BLACK RED WHITE SA.

Dzięki bogatej ofercie szaf, szafek, witryn i komód meble August stanowią zbiór ciekawych rozwiązań do urządzenia każdego wnętrza. Niekwestionowaną zaletą najnowszej kolekcji jest duża pojemność mebli oraz jednolita kolorystyka, która – w połączeniu z modnymi dodatkami – umożliwia tworzenie stylowych aranżacji.

Firma rozbudowała również ofertę o stoliki okolicznościowe. Nowa propozycja Black Red White obejmuje asortyment o jasnym wybarwieniu ‘olcha miodowa’ oraz w ciemnym kolorze ‘wenge’. Wśród 7 nowych modeli znajdują się stoliki i ławy o różnej wielkości, zarówno z pełnym, jak i szklanym blatem, wyposażone dodatkowo w podręczną półkę. Najnowsza gama stolików Black Red White stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji salonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.