G Data zawsze z Wami 1985-2010

25 lat historii G Data Software wyróżnia nas jako firmę, która postawiła pierwszy krok w kierunku produkcji oprogramowania zabezpieczającego. Tegoroczne targi CeBIT będą nie tylko okazją zaprezentowania nowości, jakie czekają na użytkowników programów G Data, ale również poznania bogatej historii firmy oraz spotkań z jej założycielami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska G Data Software (hala 11, stanowisko nr D35) na Targach CeBIT, które odbędą się w dniach 2-6 marca 2010 roku na terenie centrum wystawienniczego w Hanowerze.

Targi CeBIT dzięki najwyższym standardom ekspozycji, należą do najbardziej prestiżowych wydarzeń medialnych dotyczących rynku IT. Konferencje, fora dyskusyjne, imprezy okolicznościowe oraz G Data business lounge w połączeniu z bogatym programem animacyjnym już na stałe wpisały się w program wystawienniczy firmy G Data Software.

Poznaj G Data Software! Już dziś zarejestruj swoje spotkanie z firma G Data Software www.gdata.pl/cebit i otrzymaj darmową wejściówkę.

Do zobaczenia na targach!

źródło/autor: G Data

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu