12 telefonów Nokia do wygrania w konkursie – Play w BZWBK

przez | 21/02/2010

Przez dwa tygodnie klienci Play i Banku Zachodniego WBK mogą wygrać cenne aparaty telefoniczne. Konkurs trwa do 7 marca 2010 roku. Organizatorzy kierują konkurs do wszystkich osób posiadających telefon na kartę w sieci Play, które jednocześnie korzystają z doładowań telefonów poprzez system transakcyjny Banku Zachodniego WBK lub stronę tutajdoladuj.pl.

Otrzymanie jednej z nagród wymaga zrealizowania doładowania telefonu w okresie od 22 lutego do 7 marca 2010 roku kwotą nie niższą niż 30 zł. Nagrodami są aparaty telefoniczne Nokia 5310 oraz 5030.

Zwycięzcy będą wyłonieni na podstawie zapisów z systemów informatycznych firmy Blue Media – spółki obsługującej konkurs od strony technologicznej. Nagrody trafią do klientów, których numery, w trakcie trwania konkursu zostaną doładowane najbliżej dowolnej pełnej godziny. W przypadku, gdy kilka numerów uzyska taki sam wynik czasowy, pierwszą nagrodę otrzyma osoba, która dokonała doładowania na najwyższą kwotę. Podobnie jest z ustalaniem kolejnych miejsc.

Konkurs jest jedną z form zachęcenia klientów Banku do sprawdzenia jak wygodne i bezpieczne jest korzystanie z ebankowości. Przeprowadzenie transakcji doładowania jest bardzo proste i trwa zaledwie kilka minut. Obsługę transakcyjną realizuje Blue Media SA, spółka posiadająca wieloletnie doświadczenie w tym obszarze. Blue Media obsługuje ponad 2 miliony klientów każdego miesiąca.