Widzowie na antenie TVN CNBC Biznes!

W programie „Fakty Ludzie Pieniądze”, w segmencie „Rynki dla Opornych” (godz. 19.20) TVN CNBC Biznes testuje możliwości jakie daje współczesna technologia by zacieśnić wieź między telewizją a jej widzami, czyniąc ją bardziej interaktywną. Każdy widz ma szansę sam na antenie TVN CNBC Biznes przedstawić swoją propozycję do wirtualnego portfela inwestycyjnego programu, dzięki któremu Redakcja tłumaczy tajniki inwestowania. Aby skorzystać z nowej opcji należy odnaleźć  adres w komunikatorze Skype – „rdo.tvn24.pl” – i dodać go do adresów we własnym Skype’ie. Dotychczas widzowie mogli własne propozycje przedstawiać mailem.

„Rynki dla Opornych” to program, w którym prowadzący inwestują wirtualne pieniądze w spółki Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Ale propozycje firm, w które warto inwestować poddają widzowie. Teraz za pośrednictwem Skype’a można nagrać swoją propozycję na wideo, które zaprezentowane zostanie w programie „Rynki dla Opornych”. Opcja ta dostępna będzie zaraz po zakończeniu programu „Fakty, Ludzie, Pieniądze”, czyli od godz. 19.30.

Prowadzący program, Rafał Wojda i Rafał Hirsch, jak zawsze dokonają analizy rynku pod kątem zainwestowania w zaproponowaną spółkę i zdecydują, czy warto sięgnąć do wirtualnego portfela.

Emisja magazynu gospodarczego „Fakty Ludzie Pieniądze” od poniedziałku do piątku, o godz. 19.00

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu