STILL podbija Skandynawię

Firma STILL nawiązała współpracę z fińskim przedsiębiorstwem KONEKESKO OY, rozpoczynając tym samym ekspansję na rynku skandynawskim.  – Intralogistyka jest w Finlandii branżą z ogromnymi perspektywami i możliwościami rozwoju – mówi Frank Schliesser, dyrektor ds. sprzedaży w firmie STILL GmbH – Dlatego też zdecydowaliśmy się pozyskać strategicznego, stabilnego i znającego lokalny rynek partnera. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu w krótkim czasie zyskamy zaufanie kolejnych klientów i zrealizujemy zakładane cele sprzedażowe.

Gwarancją sukcesu może się okazać wysoki stopień świadomości ekologicznej skandynawskich klientów. Still posiada w swojej ofercie m.in. pierwszy na świecie seryjny wózek widłowy z napędem wysokoprężnym i hybrydowym RX 70-25 Hybrid oraz program oszczędzania energii Blue-Q. To produkty świadczące o odpowiedzialności firmy Still za środowisko naturalne.

– W niedalekiej przyszłości chcemy oferować klientom kompletne rozwiązania intralogistyczne – dodaje Frank Schliesser – Dlatego też jesteśmy zainteresowani rozwojem współpracy z naszym nowym partnerem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu