Promocyjne zestawy do monitoringu

Konsorcjum FEN zaproponowało swoim partnerom handlowym promocyjną ofertę zestawów do monitoringu wideo, w której za darmo można otrzymać nawet dwie kamery AvTech AVI201. W ofercie dostępne są dwa zestawy. Decydując się na rejestrator sieciowy QNAP NVR-104, kupujący otrzyma go promocyjnej cenie, a dodatkowo w prezencie dostanie jedną kamerę  AvTech AVI201. Natomiast przy zamówieniu QNAPa z 4 kamerami, dwie z nich klient otrzyma gratis.

Przy użyciu rejestratora QNAP NVR-104 oraz kamer AvTech AVI201 można stworzyć nieduży, wydajny system do monitoringu wideo przeznaczony dla domu oraz małych firm. NVR-104  obsługuje do 4 kamer IP, zgodnych ze standardem H.264, MxPEG, MPEG-4 oraz M-JPEG (także kamery megapixelowe – do 8MPix). Zaletą urządzenia jest intuicyjna obsługa i brak konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania. Z kolei AvTech AVI201 to kolorowa kamera IP o ciekawym designie, przeznaczona do monitoringu wewnętrznego. Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik 1,4” f3.6 (Panasonic MOS). Przesyłanie obrazu przy pomocy kompresji MPEG4 gwarantuje wysoką jakość obrazu, nawet przy umiarkowanej szybkości łącza.

Uzupełnieniem zestawu może być udostępniona przez QNAP, bezpłatna aplikacja VSMobile. Zainstalowana w telefonie komórkowym lub PDA z systemem Windows, umożliwia połączenie z systemem monitorującym, by bez większych problemów podglądać na ekranie przenośnego urządzenia, co się dzieje w domu lub biurze podczas naszej nieobecności.

Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2010 roku. Więcej informacji na temat oferty oraz szczegółowy regulamin znajdują się na stronie www.fen.pl/zarejestruj.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu