Po prostu maluj!

Tagi:

Czym i jak malować? To podstawowe i najważniejsze pytanie jakie zadają sobie osoby planujące remont lub odświeżenie wyglądu swojego domu. Wyczerpujące odpowiedzi daje nowy serwis marki JEDYNKA – www.farbyjedynka.pl. Serwis www.farbyjedynka.pl oferuje praktyczną wiedzę dostosowaną do oczekiwań wszystkich osób zainteresowanych malowaniem wnętrz, elewacji oraz elementów wykonanych z drewna lub metalu. Znalezienie odpowiedzi na pytania: „czym malować?”, „jak malować?”, „ile produktu kupić?” zajmuje użytkownikom serwisu JEDYNKI kilka sekund. Dlaczego? Pomysłodawcy serwisu założyli, że obok wyczerpujących informacji nt. malowania, równie ważna jest wygoda i szybkość w docieraniu do nich. Dlatego też serwis marki JEDYNKA jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w nawigacji.

Jak jest zbudowany?

Nowy serwis JEDYNKI zawiera tylko 4 kluczowe zakładki: Produkty, Punkty sprzedaży, Pytania i odpowiedzi oraz Kontakt.

Zakładka Produkty to w istocie praktyczny przewodnik po szerokiej gamie artykułów przeznaczonych do ochrony i dekoracji ścian, drewna i metalu. Po kliknięciu na zdjęcie opakowania wybranego produktu, wyświetlają się opisy z jego najważniejszymi cechami. Informacje te będą przydatne dla amatorów dekoracji wnętrz. Dodatkowa możliwość otworzenia karty technicznej pozwala na szybkie dotarcie do specjalistycznych danych nt. produktu, które to docenią profesjonaliści w branży oraz osoby szukające pogłębionej wiedzy.

Dostępny w zakładce kalkulator wydajności pomoże szybko wyliczyć potrzebną ilość farby.Planowanie zakupów ułatwi zakładka Punkty sprzedaży. Zamieszczona w niej wyszukiwarka w formie poglądowej mapy Polski umożliwia szybkie znalezienie hurtowni lub sklepu najbliższego miejscu zamieszkania. Dział Pokaż wszystkie zawiera natomiast alfabetyczny spis autoryzowanych punktów sprzedaży w całej Polsce.

Zakładka Pytania i odpowiedzi zawiera odpowiedzi na rozszerzoną listę pytań, często nurtujących osoby samodzielnie wykonujące większy remont domu. Skąd wiadomo jak maskować nierówne powierzchnie ścian? Albo jak prawidłowo przeprowadzić renowację starych mebli czy elementów stolarki? Krok po kroku wyjaśniają te i inne zagadnienia eksperci JEDYNKI w gotowych materiałach dostępnych na serwisie marki.

Nowe pytanie można zadać dzwoniąc lub korzystając z formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu