Pilot Hama do Sony PlayStation 3: komfortowa obsługa menu

Użytkownicy konsoli Sony PlayStation 3 mogą obsługiwać swój ulubiony sprzęt za pomocą pilota Hama. Dzięki temu łatwiej będzie im korzystać z funkcji sterujących niż w przypadku kontrolera gier. Szybszą i bardziej komfortową obsługę menu konsoli docenią wszyscy gracze, którzy stawiają na wygodę.

Pilot Hama do Sony PlayStation 3 może kontrolować 16 głównych funkcji odtwarzacza BluRay/DVD. Dysponuje przyciskami szybkiego dostępu do najważniejszych ustawień, przyciskami kierunkowymi do nawigacji w menu oraz przyciskiem Start. Pilot Hama może służyć również do pokazywania slajdów i do innych aplikacji multimedialnych. Sprzedawany jest w komplecie z odbiornikiem USB oraz dwoma bateriami AAA.

Pilot Hama do PlayStation 3 wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: „Sprytne rozwiązania”. Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Sugerowana cena detaliczna pilota Hama wynosi 79,90 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Asystent akcesoriów

Z myślą o miłośnikach nowoczesnych technologii Hama Polska udostępnia „Asystenta akcesoriów”, który znacząco ułatwia poruszanie się wśród kilku tysięcy akcesoriów elektronicznych i fotograficznych. Zamieszczone na stronie www.hama.pl wirtualne narzędzie pomaga w dobraniu odpowiednich peryferiów do kilkudziesięciu typów produktów: aparatów cyfrowych, ekspresów do kawy, konsoli wideo, telewizorów, odtwarzaczy MP3, notebooków, pralek, telefonów komórkowych i innych.

źródło/autor: White-Magick

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu