Pierwszy prawdziwie warszawski poranek tylko w Radiu Kolor 103 FM

przez | 18/02/2010

Już od 22 lutego Radio Kolor 103 FM zacznie wybudzać Warszawiaków z zimowego snu z pomocą nowej ramówki, poszerzonej bazy muzycznej i nowych głosów.

Dzień dobry z Kolorem! to nazwa nowego porannego programu stacji, którego będzie można słuchać od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00. Gospodarzami pasma będą Olga Cieślak i nowy głos Radia Kolor – Kuba Klawiter, znany z telewizyjnego ekranu.

– Nie zostaniemy kolejnym duetem, którego jedynym zadaniem jest czytanie na antenie dowcipów z internetu lub podawanie numeru linii SMS-owej – zgodnie twierdzą prowadzący. – Od rana poruszymy tematy, o których zrobi się głośno w ciągu najbliższych godzin. Czasem na serio, czasem z przymrużeniem oka, ale zawsze ciekawie. Będziemy skuteczniejsi od kofeiny! – dodają. Producentem audycji została doświadczona dziennikarka prasowo-radiowa, Sonia Neumann. Dzień dobry z Kolorem! to komplet informacji niezbędny o poranku: Wiadomości Radia Kolor, Pomoc drogowa – doniesienia o korkach na warszawskich ulicach i prognoza pogody zawsze co 30 minut od 6:00 do 10:00. Wszystko to w zupełnie nowej oprawie muzycznej. – To nowa jakość na rynku. Bez krzyku, hałasu i żenady. Do wszystkiego, co najlepsze w czarnej muzyce dodaliśmy starannie wyselekcjonowane brzmienia z innych gatunków muzycznych. W ten sposób uzyskaliśmy

Mix w najlepszym kolorze. Zmiany w koncepcji programu są efektem największych w historii Radia Kolor badań rynkowych dotyczących oczekiwań Warszawiaków wobec stacji radiowych – mówi Przemysław Sikorski, dyrektor programowy Radia Kolor 103 FM. Stacja nadal konsekwentnie będzie kierować swój program do kobiet. Radio Kolor z powodzeniem realizuje ten unikatowy na polskim rynku format od 2007 roku.

źródło/autor: Radio Kolor