Nowy bezprzewodowy Serwer KIRK 8000 firmy Polycom

przez | 18/02/2010

firma Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, wprowadziła nowe rozwiązanie Polycom KIRK DECT – KIRK Wireless Server 8000 (KWS8000), które umożliwia klientom proste rozszerzanie zasięgu, zwiększanie ruchu głosowego oraz ilości użytkowników zgodnie z potrzebami. KWS8000 to bezprzewodowe rozwiązanie do transmisji głosu z analogowym interfejsem, które oferuje ogromną elastyczność i skalowalność, dlatego stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dla dużych firm.

Dzięki rozwiązaniu KWS8000 firmy Polycom, klienci mogą w prosty i niedrogi sposób przeprowadzić migrację od techniki analogowej do IP w razie zaistnienia takiej potrzeby biznesowej. Proste w instalacji i administrowaniu, rozwiązanie KWS8000 oferuje ogromny zasięg radiowy i możliwość podłączenia wielu użytkowników, funkcję prezentacji numeru dzwoniącego (CLIP), jak również jest niezwykle elastyczne dzięki kartom interfejsu, które mogą być łączone w taki sposób, aby dokładnie spełnić potrzeby poszczególnych klientów. Ponadto, w przyszłości firma Polycom będzie oferowała kartę interfejsu IP do KWS8000, która umożliwi ochronę inwestycji klientów planujących przejście na wyłączną komunikację IP.

Funkcje i zalety rozwiązania:
·    Skalowalność – duży zasięg radiowy oraz możliwość podłączenia wielu użytkowników
·    Elastyczność – dzięki możliwości łączenia kart interfejsów rozwiązanie może być dokładnie przystosowane do potrzeb poszczególnych klientów – „opłata za faktycznie potrzebne zasoby” (“pay what you need”)
·    Prosta i tańsza niż kiedykolwiek wcześniej migracja do IP w przyszłości
·    Nowy program zarządzania graficznym interfejsem użytkownika (GUI), który sprawia, że instalacja i administrowanie rozwiązaniem KWS8000 staje się jeszcze łatwiejsze
·    Niskie zużycie energii
·    Otwarty interfejs oraz funkcja przesyłania wiadomości tekstowych w celu bardziej efektywnej komunikacji wewnętrznej
·    Prezentacja numeru dzwoniącego (CLIP) w celu przeglądania i dostępu do identyfikatora dzwoniącego (nazwa i numer)
·    Automatyczny pomiar kabla w celu prostej instalacji

Ceny i dostępność

Rozwiązanie KWS8000 w standardowej konfiguracji jest jest w sprzedaży u autoryzowanego partera C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Sugerowana cena producenta 5,820EUR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.