Modecom Connetion i Sapphire – świat doskonałego dźwięku

MODECOM S.A. wprowadza do swojej oferty stereofoniczne słuchawki nauszne, które oprócz nowoczesnego wzornictwa i wygody użytkowania zapewniają bardzo dobrą reprodukcję dźwięku. MODECOM CONNECTION I SAPPHIRE zostały wykonane z wysokiej jakości komponentów i materiałów, a dzięki możliwości regulacji konstrukcji i miękkim poduszkom minimalizują uczucie zmęczenia podczas wielogodzinnego słuchania muzyki, oglądania filmów, intensywnego grania lub czatowania.

Zastosowanie dużych, czterocentymetrowych membran neodymowych pozwoliło na uzyskanie selektywnego dźwięku w pełnym paśmie przenoszenia (20Hz-20kHz), co w efekcie końcowym przekłada się na najwyższą jakość odsłuchu i selektywne brzmienie zarówno instrumentów muzycznych, jak i głosu oraz efektów specjalnych w grach lub filmach. Słuchawki zostały wyposażone dodatkowo w zgrabny, obrotowy mikrofon zamontowany na specjalnie zaprojektowanym pałąku oraz znajdujący się na kablu, łatwo dostępny regulator głośności. Uniwersalne złącze (Jack 3,5 mm) pozwala na wykorzystanie ich zarówno podczas pracy z komputerami stacjonarnymi i notebookami, jak również z przenośnym i stacjonarnym sprzętem audio-wideo.

MODECOM MC-815 CONNECTION charakteryzują się smukłą, ergonomiczną  budową i zostały wyposażone w estetycznie wykończone, przylegające bezpośrednio do uszu gąbki. Dzięki niewielkim rozmiarom doskonale sprawdzą się w trakcie podróży i będą idealnym uzupełnieniem notebooka lub netbooka.

Sugerowana cena urządzenia: 28 zł

Eleganckie słuchawki MODECOM MC-825 SAPPHIRE wyposażono w miękkie, skórzane poduszki, które zapewniają dobre wyciszenie zewnętrznych hałasów, zwiększając tym samym komfort słuchania muzyki lub efektów i odgłosów w grach 3D.

Sugerowana cena urządzenia: 40 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu