ICom Tryton 855 – potężny gracz

ICom wprowadził do oferty komputer Tryton 855 przeznaczony dla fanów gier komputerowych i multimedialnej rozrywki. Urządzenie oparte jest na nowym procesorze Intela i5.

Tryton 855 bazuje na pamięci operacyjnej DDR trzeciej generacji. Firma ICom zadbała o szerokie możliwości rozbudowy wyjściowej konfiguracji Trytona. Personalizacji podlegają prawie wszystkie elementy komputera. Poza standardową rozbudową pamięci RAM największa dowolność przy rozbudowie modelu 855 dotyczy grafiki. Do wyboru klientów są aż trzy wydajne karty graficzne nVidia GeForce: 9800GT 1TB, GTX260 896MB lub GTX285 1GB. Przestrzeń dyskową można rozbudować do sześciu dysków terabajtowych zaś w najmocniejszych konfiguracjach standardowym napędem jest BlueRay!

Do dyspozycji użytkownika są między innymi: 12 portów USB 2.0, 2 złącza FireWire, oraz eSATAII 3.0 Gb/s, czytnik kart flash oraz gigabitowa karta sieciowa. W zestawie znajduje się ponadto klawiatura multimedialna i mysz optyczna.

Trytona 855 można kupić już za 2259zł z procesorem i3 530, ale najmocniejsza konfiguracja na procesorze i7 870 wyceniona jest na 5799zł. Największy jednak wybór konfiguracji oparty jest na rodzinie procesorów i5 świetnie równoważącym wysoką wydajność z ceną przystępną dla większości pasjonatów gier.

ICom Tryton 855 objęty jest 24-miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy. Ceny komputera uzależnione są od wybranych parametrów.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej firmy ICom: http://produkty.icom.eu/tryton_855_%28intel%29.html

Urządzenie można nabyć w sieci Autoryzowanych Partnerów ICom, a także w sklepie internetowym http://sklep.icom.eu/

źródło/autor: ICom

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu