Emporia dla koneserów i dla aktywnych

Emporia powiększa swoją ofertę o stylowy model emporiaELEGANCE oraz wytrzymały emporiaSOLID. Oba produkty zaprezentowano po raz pierwszy w poniedziałek 15 lutego b.r. na kongresie GSMA Mobile World Congress w Barcelonie.

Przystępna komunikacja dla każdego – to hasło nierozerwalnie kojarzy się z emporią. Firma pozostaje wierna zasadom prostoty i niezawodności, czego dowodem są również dwa nowe modele: emporiaELEGANCE i emporiaSOLID.

emporiaELEGANCE — dla koneserów

– EmporiaELEGANCE to telefon dla użytkowników o ukształtowanym guście, którzy cenią sobie przedmioty eleganckie i estetyczne – mówi Eveline Pupeter-Fellner, CEO Emporia Telecom. – Dla ludzi cieszących się życiem emporiaELEGANCE będzie idealnym partnerem – dodaje. EmporiaELEGANCE to stylowy i szykowny telefon komórkowy, który jest jednocześnie prosty w użyciu.

Nowy model emporia odzwierciedla współczesne trendy. – Ludzie w różnym wieku, nie tylko po pięćdziesiątce czy sześćdziesiątce, potrzebują prostej w użyciu techniki – podkreśla Albert Fellner, założyciel firmy Emporia Telecom.

Stylowy model emporiaELEGANCE, wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest dostępny w kolorach: białym, czarnym i brązowym. Dopasowane do niego akcesoria to: ładowarka biurkowa z głośnikiem, ładowarka samochodowa, skórzany futerał i klips do paska. Wkrótce na rynku pojawi się również wersja emporiaELEGANCE z przyciskiem do połączeń alarmowych, który będzie działać tak samo jak w modelu emporiaLIFEplus. W nagłych wypadkach umożliwi wybranie pięciu zaprogramowanych numerów.

emporiaSOLID — dla aktywnych

Wytrzymałość drugiej nowości od emporia dorównuje elegancji pierwszej. emporiaSOLID to model przeznaczony dla szczególnie aktywnych seniorów. Mogą to być osoby, które po przejściu na emeryturę odkryły uroki pracy w ogrodzie, lubiące spacery, chodzenie po górach, wycieczki rowerowe czy pływanie łodzią.

– emporiaSOLID to telefon prosty, solidny, bezpieczny i niezawodny. Jest doskonałym towarzyszem podczas wszystkich zajęć na świeżym powietrzu — mówi Pupeter-Fellner. Na solidności i trwałości modelu emporiaSOLID mogą polegać również budowniczowie, rzemieślnicy lub leśnicy. Jest to telefon, który nie zepsuje się od upadku na podłogę, a ponadto jest odporny na działanie wody i zabrudzenia. Podobnie jak emporiaELEGANCE, emporiaSOLID ma duże klawisze i jest łatwy oraz szybki w obsłudze. Dzięki supermocnym wibracjom użytkownik nie przegapi żadnego połączenia ani wiadomości SMS. emporiaSOLID wyposażono również w przycisk do połączeń alarmowych.

Kolorowy wyświetlacz OLED

Oba nowe modele emporia mają kolorowy wyświetlacz OLED. OLED to „organiczne diody elektroluminescencyjne”, a wykonane z nich ekrany mają wiele zalet. Ważna jest tu szczególnie duża jasność przy mocnym kontraście.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu