E.ON wśród klientów VT-SOFT

E.ON Hungária Ltd. Co. – spółka działająca na Węgrzech w ramach międzynarodowego koncernu energetycznego E.ON, wybrała system VT-Cafeteria.NET. Aplikacja autorstwa VT-SOFT, firmy z Grupy Kapitałowej TETA, wykorzystywany będzie do obsługi dodatków pozapłacowych dla 6000 pracowników koncernu.

VT-SOFT rozpoczął rok 2010 zawarciem umowy z firmą E.ON Hungaria Ltd Co., jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych na Węgrzech. Ostateczne podpisanie umowy z E.ON miało miejsce 26 stycznia, ale prace merytoryczne związane z analizą potrzeb firmy E.On i przygotowaniem system VT-Cafeteria.NET do instalacji, rozpoczęły się bezpośrednio po podjęciu decyzji o współpracy.

Aplikacja VT-Cafeteria.NET to elastyczna i nowoczesna platforma internetowa, która wspomaga pracę działów HR w zakresie obsługi dodatków pozapłacowych. Dzięki otwartej architekturze może współpracować z dowolnym system kadrowo-płacowym zewnętrznego producenta oprogramowania. W firmie E.ON z funkcjonalności aplikacji VT-Cafeteria.NET będzie mógł korzystać każdy z pracowników. Do obsługi wszystkich operacji E.ON zdecydował się na wybranie technologii ASP, dzięki której użytkownicy będą mogli korzystać z możliwości aplikacji VT-Cafeteria.NET z dowolnego miejsca przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej. Wszystkie prace przygotowujące system VT-Cafeteria.NET do pracy w tej technologii wykonane będą przez specjalistów z VT-SOFT. Wykorzystanie technologii ASP, ale przede wszystkim jakość oferowanych usług oraz profesjonalizm i doświadczenie firmy były znaczącymi argumentami przemawiającymi za wyborem rozwiązania VT-Cafeteria.NET.

„Bardzo nas cieszy, że spośród wielu ofert, jedna z największych na świecie firm wybrała usługi właśnie naszej firmy. O wyborze rozwiązania VT-Soft zdecydowała przede wszystkim nasza kompleksowa oferta, ale także doświadczony i wszechstronny zespół naszych specjalistów” – mówi Katalin Sáfár, dyrektor Działu Sprzedaży VT-SOFT.

źródło/autor: TETA

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu