DIALOG na sieci TP dla biznesu poszerzony o łącza PRA (WLR PRA)

przez | 18/02/2010

Od lutego klienci biznesowi korzystający z sieci TP SA mogą skorzystać z łączy PRA w DIALOGu. Operator poszerzył swoją ofertę skierowaną do klientów biznesowych o opcję, której znaczącą zaletą jest możliwość zmniejszenia miesięcznych kosztów za usługi głosowe.

Klienci biznesowi korzystający z sieci Telekomunikacji Polskiej, którym zależy na oszczędnościach, mogą skorzystać z łączy PRA oferowanych w DIALOGu. Usługa WLR pozwala świadczyć usługi głosowe wraz z abonamentem na sieci TPSA na terenie całego kraju. Obok atrakcyjnych cen połączeń operator zapewnia, że proces pozwalający na skorzystanie z usługi odbędzie się w sposób płynny i nie wiążący się z żadną przerwą w oferowaniu usługi.

– Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia potencjalnych użytkowników – firm, dla których kontakt z klientami to jedno z ważnych ogniw sukcesu w biznesie – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG SA.

Produkty DIALOGu dla biznesu to usługi głosowe, dostęp do internetu, transmisja danych oraz usługi ponadstandardowe. Klienci biznesowi szczególnie doceniają elastyczność, która jest priorytetem w codziennej działalności DIALOGu, zarówno w sferze polityki cenowej, jak i zakresu oferty.

Szczegółowe informacje dotyczące nowej oferty DIALOGu są dostępne w Biurach Obsługi Klienta operatora, u przedstawicieli handlowych, w TeleCentrum 801 703 000 oraz na stronie www.dialog.pl

źródło/autor: DIALOG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.