CRYSTAL PR dla Fundacji Rozwoju Gmin Polskich

przez | 18/02/2010

Od lutego śląska agencja public relations CRYSTAL PR rozpoczęła działania na rzecz organizacji non-profit – Fundacji Rozwoju Gmin Polskich.

Fundacja Rozwoju Gmin Polskich to nowo powstała organizacja pozarządowa o zasięgu ogólnopolskim, której głównym celem jest wspieranie i uczestniczenie w działaniach na rzecz rozwoju regionalnego oraz inicjatyw i demokracji lokalnej. Ponadto fundacja kładzie nacisk na likwidowanie nierówności społecznych w poszczególnych regionach poprzez poprawę warunków życia w zakresie jakości i dostępu do edukacji, ochrony zdrowia, opieki i pomocy społecznej, kultury, sztuki, sportu, nauki oraz tworzenie nowych miejsc pracy i poprawę warunków pracy w już istniejących.

W ramach współpracy agencja CRYSTAL PR będzie odpowiedzialna za działania media relations i e-PR na rzecz fundacji i projektów przez nią realizowanych. Ponadto do zadań agencji będzie należało opracowywanie i realizacja strategii oraz kampanii PR, a także opieka nad stroną internetową fundacji: www.frgp.org.pl.

Fundacja Rozwoju Gmin Polskich to pierwszy społecznie zaangażowany klient agencji. Firmy chętne wesprzeć fundację zapraszamy do odwiedzenia jej strony internetowej lub o skontaktowanie się z agencją.

źródło/autor: Crystal PR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.