Zostań Konsultantką

przez | 17/02/2010

Firma Avon Cosmetics Sp. z o.o. Polska 15 lutego rozpoczyna ogólnopolską kampanię skierowaną do nowych, potencjalnych Konsultantek oraz Klientów. Jej celem jest zachęcenie do współpracy z firmą Avon.

Avon daje swoim Konsultantkom możliwość zarabiania w sposób, jaki pasuje do ich indywidualnego stylu i rytmu życia. Współpracę z Avonem można traktować jako podstawowe zajęcie lub też możliwość dodatkowego zarobku. Niewątpliwą zaletą działalności jako Konsultantka jest elastyczność i dopasowanie zaangażowania do swojego stylu życia. Avon wydając co trzy tygodnie nowy katalog z setkami wciąż zmieniających się ofert stanowi doskonałe miejsce do samorealizacji kobiet.

W całej Polsce na stoiskach Avon w ramach akcji będzie prezentowana aktualna oferta Avon, jak również możliwości współpracy z firmą. Takie akcje to okazja do zdobycia fachowych informacji oraz porad dotyczących pielęgnacji cery oraz możliwość wypróbowania kosmetyków marki Avon.

Kampania będzie wspierana reklamą telewizyjną, której bohaterkami są Konsultantki wyłonione w castingach w całej Europie. W reklamie występuje również polska Konsultantka, Marta Uszyńska.

Biorąc udział w specjalnym programie „Zostań jedną z nas” dla nowych Konsultantek, po spełnieniu jego warunków, można zdobyć zestaw składający się z kosmetyczki i eleganckiej torebki firmy Batycki w jednym z dwóch optymistycznych i bardzo modnych kolorów: różowym lub limonkowym, w super cenie. Od 15 lutego zostanie uruchomiona specjalna infolinia, zgłoszenia będzie można wysyłać również za pomocą sms na numer 789 400 400*.

Na stronie internetowej www.avon.com.pl znajduje się formularz rejestracyjny dla osób, które chcą podjąć współpracę z firmą w charakterze Konsultantki.

źródło/autor: MagnifiCo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.