Z Warszawy do Madrytu, z Gdańska do Barcelony! Nowe trasy z Polski do Hiszpanii w siatce połączeń Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił dziś uruchomienie dwóch kolejnych połączeń z Polski do Hiszpanii.

Od 24 kwietnia 2010 r. w siatce połączeń Wizz Air znajdą się trasy z Warszawy do Madrytu oraz z Gdańska do Barcelony. Na obu nowych połączeniach linia będzie operować dwa razy w tygodniu.

Ceny biletów na nowe trasy zaczynają się od 190 zł. Bilety można już teraz rezerwować na stronie wizzair.com lub za pomocą call-center.

„Nowe połączenia zostaną otwarte w miejsce dwóch tras, które nie cieszyły się dużą popularnością wśród polskich pasażerów: Katowice – Memmimgen i Gdańsk – Goteborg” – mówi Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air – „Poprzez wprowadzenie tej zmiany w naszej siatce połączeń odpowiadamy na rzeczywiste potrzeby naszych pasażerów. Ogromny odzew ze strony społeczeństwa i branży jest dowodem na to, że popularność Hiszpanii ciągle rośnie. Jesteśmy przekonani, ze teraz jest właściwy moment na uruchomienie tras do tego kraju”.

Wizz Air oferuje już teraz loty do Barcelony z Katowic, a od 29 marca 2010 r. trasa do stolicy Katalonii będzie również obsługiwana z Warszawy. Na koniec marca przewoźnik zaplanował również uruchomienie lotów z Katowic do Madrytu.

źródło/autor: Twenty Four Seven PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu