„Walentynkowy” kabel HDMI w ofercie Hama

Tagi:

Hama wprowadziła do oferty nietypowy kabel HDMI 1.3 dla miłośników kina domowego. Produkt Hama, chociaż służy do profesjonalnego przesyłania cyfrowych sygnałów, zaskakuje różowym kolorem. Producent zapewnia, że sprawdzi się nie tylko podczas romantycznych sesji filmowych w zaciszu domowym, ale także przez resztę roku, jako przekaźnik wysokiej jakości obrazu i dźwięku w technologii HDMI.

Nowy produkt Hama znakomicie nadaje się do zastosowań Home Cinema. Wysokiej jakości ekranowany kabel oraz pozłacane wtyki spełniają wszelkie standardy HDMI. Osobno ekranowane żyły zapewniają bezpieczeństwo przesyłanych sygnałów oraz zapobiegają zakłóceniom. Kabel połączeniowy HDMI 1.3 może być wykorzystany do HD-TV. Jego długość wynosi 1,5 metra.

Sugerowana przez Hama cena detaliczna kabla HDMI 1.3 wynosi 59,90 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Asystent akcesoriów

Z myślą o miłośnikach nowoczesnych technologii Hama Polska udostępnia „Asystenta akcesoriów”, który znacząco ułatwia poruszanie się wśród kilku tysięcy akcesoriów elektronicznych i fotograficznych. Zamieszczone na stronie www.hama.pl wirtualne narzędzie pomaga w dobraniu odpowiednich peryferiów do kilkudziesięciu typów produktów: aparatów cyfrowych, ekspresów do kawy, konsoli wideo, telewizorów, odtwarzaczy MP3, notebooków, pralek, telefonów komórkowych i innych.

źródło/autor: White-Magick

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu