Promocja kodów Telepin w punktach epay

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., organizuje promocję kodów Telepin, umożliwiających wykonywanie tanich połączeń telefonicznych w ramach usług telefonii przedpłaconej. Klienci, którzy zakupią kody Telepin o nominałach 50 zł lub 25 zł poprzez terminal epay, otrzymają odpowiednio 6 zł lub 3 zł na dodatkowe rozmowy. Promocja przebiega pod hasłem „Ekstra doładowanie na długie rozmawianie” i trwać będzie w dniach od 15 lutego do 30 kwietnia br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić kod doładowujący Telepin w jednym z punktów sprzedaży oznaczonych logotypem epay. Promocja obejmuje doładowania Telepin o nominale 50 zł, których wartość powiększona zostanie do 56 zł, oraz kody o nominale 25 zł, które umożliwią klientom prowadzenie rozmów za 28 zł.

Telepin to operator przedpłaconych usług telefonii, obecny na polskim rynku od 9 lat. Poprzez własną platformę pre-paid, Telepin umożliwia klientom wykonywanie tanich połączeń telefonicznych z abonentami na całym świecie. Kupując kody Telepin, dostępne poprzez terminale epay, klienci mogą korzystać zarówno z usług telefonii stacjonarnej, jak i komórkowej. Dogodna i konkurencyjna oferta kodów umożliwia realizację tanich połączeń międzynarodowych, międzymiastowych oraz do sieci komórkowych.

„Dzięki wieloletniej współpracy z marką Telepin, a także licznym akcjom promocyjnym, możemy lepiej odpowiadać na oczekiwania klientów, oferując im wartość dodaną. Osoby, które na co dzień odwiedzają punkty sprzedaży epay, w tym stacje benzynowe czy supermarkety, zwracają uwagę na wiele czynników związanych z telefonią przedpłaconą . O codziennych wyborach klientów decydują m.in. konkurencyjność oferty kodów, swoboda zakupu oraz dostępność zróżnicowanych nominałów. Są to elementy, które decydują o popularności kodów Telepin w ofercie epay” – komentuje Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o.

Kody Telepin dystrybuowane są obecnie w postaci wydruków z terminali elektronicznych oraz kart-zdrapek. Korzystają z nich zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy przebywający w Polsce. Aby zrealizować połączenie, wystarczy zadzwonić pod numer dostępowy, wprowadzić kod Telepin, a następnie wybrać numer, pod który chce się zadzwonić.

„Aktywna i regularna współpraca z epay zapewnia naszym klientom swobodny dostęp do kart Telepin, które umożliwiają swoim użytkownikom wykonywanie tanich połaczeń krajowych i międzynarodowych. Jeśli chodzi o liczbę inicjowanych rozmów, do najbardziej popularnych krajów należą m.in. USA, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Kanada oraz Francja”– komentuje Krzysztof Ciupa, Ogólnopolski Kierownik Sprzedaży Telepin. „Szeroka sieć sprzedaży i wygodna forma zakupu kodów Telepin dodatkowo zwiększają atrakcyjność oferty dla klientów.” – dodaje.

Szczegółowe informacje na temat. promocji „Ekstra doładowanie na długie rozmawianie” dostępne są w siedzibie firmy Euronet, właściciela marki epay, a także na stronie www.euronetpolska.pl. Informacje o promocji wyświetlane są również na terminalach epay.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu