Kolejne awanse w TEQUILA\Polska

Karolina Siemieniako, Natalia Wojciechowska i Sylwia Kościelska awansowały w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska odpowiednio na stanowiska Senior Account Manager, Account Manager oraz Account Executive w Dziale Client Service. W ramach swoich obowiązków, będą odpowiedzialne za dalszy rozwój współpracy z kluczowymi klientami agencji.

Karolina Siemieniako z agencją TEQUILA\Polska związana jest od lipca 2005 roku, kiedy w rezultacie konkursu „TEQUILA\ dla najlepszych” rozpoczęła staż w Dziale Obsługi Klienta. Następnie dołączyła do zespołu na stałe. W tym czasie pracowała z sukcesem dla takich marek jak: Kubuś, Tyskie oraz Żubr. Zrealizowała wiele skutecznych ogólnopolskich akcji promocyjnych, m.in. cykl 15 eventów „Tyskie Biesiady” oraz II edycję loterii „Dwa Żubry i Spokój”, w ramach której zwycięzca mógł otrzymać pensję na 20 lat.

Karolina jest absolwentką Wydziału Towaroznawstwa Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), na którym uzyskała dyplom magisterski Managera Produktu. Ponadto zdobyła licencjat z filologii angielsko – hiszpańskiej w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu.

Natalia Wojciechowska do zespołu TEQUILA\Polska Natalia dołączyła w listopadzie 2006r. Wcześniej związana była z m.in. radiem Afera, Gazetą Wyborczą, miesięcznikiem Machina oraz firmą JDJ Bachalski. W TEQUILA\Polska do tej pory obsługiwała takich klientów jak: Kompania Piwowarska, Biuro Promocji Miasta Poznań czy Piotr i Paweł. Z powodzeniem zrealizowała wiele ogólnopolskich akcji promocyjnych oraz projektów ambientowych – m.in. „Tyskie Pomniki” oraz „Tyska Wielka Flaga Kibica” nagrodzonych statuetkami Golden Arrow 2009.

Natalia jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Ukończyła także Studium Komunikacji Rynkowej oraz Szkołę Marketingu Bezpośredniego organizowaną przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego oraz WSPiZ im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Sylwia Kościelska do zespołu TEQUILA\Polska dołączyła pod koniec 2008 roku. Wcześniej pracowała w firmie Polkomtel S.A. w Dziale Administracji i Dziale Sprzedaży. Do tej pory w TEQUILA\Polska współpracowała przy realizacji projektów dla marki Żubr, zajmując stanowisko Account Executive Assistant. Wraz z zespołem wdrożyła z sukcesem najważniejsze akcje regionalne. Efektem plebiscytu na temat symboli i atrakcji Podlasia „Żubr. Duma na Podlasiu” jest wydany przewodnik dla turystów, w którego przygotowaniu pomogli mieszkańcy regionu. W ramach realizacji II edycji akcji „Żubr budzi Podlasie” agencja TEQUILA\Polska przygotowała i zrealizowała szereg działań z dziedziny interactive, w tym nowoczesny projekt strony www i mailing oraz promujące akcję materiały BTL.

Sylwia jest absolwentką Politechniki Poznańskiej na kierunku Zarządzanie. Jej pasją jest muzyka i fotografia.

źródło/autor: Q&AConsulting

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu