System do archiwizacji iBard24 Backup Online wdrożony w koncernie BP

przez | 16/02/2010

Krakowska spółka Infrastruktura24 S.A. należąca do grupy kapitałowej Comarch wdrożyła w BP Polska autorski system do wymiany i archiwizacji danych online – iBard24 Enterprise. – Rozwiązanie iBard24 Enterpise umożliwi BP Polska sprawną komunikację ze swoimi dealerami za pomocą łatwego w obsłudze narzędzia. System zaprojektowany przez Infrastruktura24 S.A. pozwala na wysyłanie i odbieranie plików w dowolnym formacie do zidentyfikowanego grona odbiorców. Logika zaproponowanego rozwiązania pozwoli przyspieszyć wzajemną wymianę informacji na linii centrala BP – dealerzy – pojedyncza stacja dealerska  – komentuje Marcin Sypień, Wiceprezes Spółki Infrastruktura24 SA.

Zaproponowana aplikacja oferuje bezpieczny, mobilny dostęp do danych wraz z pełnym środowiskiem służącym do zarządzania przestrzenią przechowywania zasobów. System iBard24 Backup Online jest zlokalizowany w Comarch Data Center, a komponenty niezbędne do rozpoczęcia procesu wymiany danych to jedynie przeglądarka internetowa oraz aplikacja instalowana na komputerze użytkownika. Dzięki temu ograniczono do minimum koszty i czas wdrożenia systemu u klienta.

Produkt iBard24 Backup Online to narzędzie o wysokiej dostępności, w pełni bezpieczne, elastyczne i skalowalne, sprzedawane w innowacyjnym modelu SaaS (Software as a Service). Oferta Infrastruktura24 SA skierowana jest do odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorców, którzy chcą w bezpieczny sposób przechowywać swoje dane.

BP jest jednym z największych przedsiębiorstw petrochemicznych na świecie. Od roku 1991 zainwestowało w Polsce ponad 800 milionów USD. Firma jest zaklasyfikowana do pierwszej dwudziestki polskich firm, zatrudnia ponad 3000 pracowników w kilku działach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.