Nowoczesny system rezerwacji internetowych On-Time.pl

7Peak, agencja e-commerce, wprowadza na rynek nową wersję On-Time.pl, systemu rezerwacji usług przez internet. Wdrożenie aplikacji umożliwi klientom szybkie i łatwe umawianie wybranych terminów, 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu. Firmie zapewni poprawę wydajności oraz skuteczniejszy kontakt z klientami.

W ramach systemu On-Time.pl każda firma może zaoferować swoim klientom dostęp on-line do świadczonych usług. Wgląd do terminarza jest możliwy przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca. Wystarczy połączenie z internetem, aby zarezerwować wybrany termin wizyty, czy usługi.

System rezerwacji usług przez internet jest idealnym narzędziem marketingowym dla średnich i małych firm. Pozwala oszczędzić czas i pieniądze dzięki łatwemu zarządzaniu rezerwacjami. On-Time.pl oferuje także prosty w obsłudze system powiadomień sms i e-mail, dzięki czemu klienci na czas otrzymują przypomnienie o umówionym terminie. Aplikacja może być dodatkowo wykorzystana jako elektroniczny organizer i terminarz, dzięki tym funkcjom organizacja pracy w firmie jest prostsza.

Najnowsza wersja On-Time.pl kierowana jest do bardzo wielu różnych branż, między innymi: kosmetycznej, medycznej, fitness, itp. W branży motoryzacyjnej narzędzie odniosło sukces: On-Time.pl funkcjonuje od dawna w sieci serwisów Driver Polska i posiada doskonałą statystykę z całego okresu współpracy (ponad 100 000 usług zarezerwowanych przez internet oraz 30 000 aktywnych użytkowników).

On-Time.pl jest nowoczesnym sposobem na pozyskanie nowego klienta, jak również zadbanie o obecnego. Wdrożenie systemu z pewnością zaowocuje poprawą wizerunku firmy oraz napływem nowych klientów, zachęconych prostym w obsłudze narzędziem rezerwacji przez internet.

Więcej informacji na stronie: www.on-time.pl

źródło/autor: 7Peak

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu