HP zdobywa dwie nagrody w najnowszym rankingu drukarek Buyers Laboratory Inc

Drukarki HP Colour LaserJet CP4525 oraz HP LaserJet Enterprise P3015 otrzymały dwie główne nagrody “ Pick – Fall 2009”, w rankingu organizowanym przez niezależne laboratorium badawcze Buyers Laboratory Inc. (BLI). Ranking obejmuje drukarki kolorowe oraz monochromatyczne, jak również urządzenia wielofunkcyjne. BLI przeprowadza serię testów laboratoryjnych, w celu sprawdzenia najważniejszych funkcji drukarek, m. in. niezawodności, jakości wydruku, wydajności oraz łatwości obsługi.

HP – oczywisty wybór w kategorii drukarek kolorowych dla średniej wielkości grup roboczych

Drukarka HP Colour LaserJet CP4525 przeszła kompleksowe testy BLI z niezwykłą łatwością, dowodząc tym samym, że zasłużyła na wygraną w kategorii „Kolorowa drukarka dla średniej wielkości grup roboczych”.

“Stwierdzenie, że kolorowa drukarka HP LaserJet CP4525 jest łatwa w obsłudze to zdecydowanie za mało. Wymiana tonera lub usunięcie zakleszczonego papieru jest dziecinnie proste dzięki pełnemu dostępowi z przodu urządzenia. A jeśli przez pomyłkę włożymy toner do niewłaściwej przegrody, panel kontrolny natychmiast daje nam o tym znać. Wszystkie te cechy czynią codzienne używanie tego urządzenia niezwykle komfortowym.” – podkreśla Joe Ellerman, technik testowy BLI.

Inne zalety wymieniane przez BLI to przyjazny dla środowiska sposób pakowania – Clearview, wysoka jakość kolorowego wydruku oraz kontrola dostępu do funkcji druku w kolorze. Daje to administratorom możliwość kontroli kosztów.

“HP jest zaszczycone mogąc odebrać nagrodę dla „Najlepszej drukarki kolorowej przeznaczonej dla średniej wielkości grup roboczych” z rąk BLI, będącą uznaniem dla innowacyjności oraz jakości laserowych drukarek biznesowych HP”, powiedział Luis Casado, Dyrektor Marketingu HP, LaserJet and Enterprise Solutions (LES), Imaging & Printing Group (IPG) Europe, Middle East & Africa (EMEA).

“Nagroda ta jest odzwierciedleniem naszego poświęcenia w dążeniu do dostarczenia przedsiębiorstwom niezawodnego i inteligentnego sprzętu, o wysokiej wydajności. Ciągle dążymy do doskonałości, aby dostarczać naszym klientom coraz lepsze rozwiązania do druku.”

HP jako zdobywca głównej nagrody „Pick” w kategorii drukarek dla małych grup roboczych

Drukarka A4 HP LaserJet Enterprise P3015 przeszła z łatwością kompleksowe testy BLI i została nagrodzona w kategorii „Drukarek dla małych grup roboczych”.

“Drukarka HP LaserJet P3015 jest łatwa w obsłudze, wydajna, a efekty jej pracy to czytelny tekst, wyraźne linie oraz dokładne pokrycie pola graficznego ” – mówi Tony Maceri, Starszy Technik Testowy BLI.

“To co wyróżnia tę drukarkę, to duża szuflada na papier, ponadprzeciętna pojemność pamięci, łatwość obsługi oraz automatyczne komunikaty o stanie urządzenia, wyświetlające się w celu poinformowania użytkownika o ewentualnych błędach bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania,” dodaje Tony Maceri.

“Firmy powinny skupiać się na swojej działalności, a nie martwić się o koszty oraz zarządzanie urządzeniami. Drukarka HP LaserJet P3015 jest nie tylko inwestycją w sprzęt, ale również w swoją produktywność oraz jakość tego, co przedsiebiorstwo oferuje swoim klientom”, podsumowuje Luis Casado.

źródło/autor: Edelman

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu