Tysiąc żeglarzy zarejestrowanych na portalu MyŻeglarze.pl

przez | 15/02/2010

Portal Myżeglarze.pl powstał w marcu 2009 i w niespełna rok stał się najbardziej popularnym portalem żeglarskim w Polsce. Właśnie zarejestrował się na nim tysięczny użytkownik!

Warszawa, 10 luty 2010 – Portal Myżeglarze.pl został powołany do życia przez Mateusza Kusznierewicza i Kaspra Orkisza, którzy od kilku lat czynnie biorą udział w kształtowaniu i animowaniu środowiska żeglarskiego w Polsce. Wspólnie z zespołem 10 reporterów, piszących dla serwisu relacje z całego kraju, stworzyli najpopularniejszy portal tematyczny w polskiej sieci, zrzeszający aktywnych użytkowników i dający im możliwość swobodnej wymiany doświadczeń. MyŻeglarze.pl to także szereg działań prowadzonych poza Internetem takich jak regaty MyŻeglarze Cup organizowane wspólnie z Portem Nieporęt czy wspieranie patronatem licznych inicjatyw żeglarskich i edukacyjnych.

Cieszymy się z zainteresowania, jakie wzbudza tematyka żeglarska – mówi Kasper Orkisz, współzałożyciel portalu – Naszym celem jest zintegrowanie środowiska i stworzenie w sieci miejsca spotkań i dyskusji na temat żeglowania w Polsce. Mamy nadzieję, że za rok będziemy mieli trzy razy tylu zalogowanych żeglarzy.

Społeczność portalu liczy już 1000 użytkowników, którzy aktywnie uczestniczą w tworzeniu serwisu – piszą blogi, zakładają grupy, dodają imprezy i komentują informacje. Każdy może pochwalić się swoimi dokonaniami żeglarskimi, niezależnie od ich skali i podzielić się wrażeniami z innymi internautami. W ciągu roku pojawiły się nowe funkcjonalności: Rejs Planner, dział video i newsletter, czyli serwis MyŻeglarze.pl w pigułce. Dzięki niemu każdy, kto wypłynął w rejs lub po prostu nie miał czasu, by codziennie zaglądać na stronę MyŻeglarze.pl, nie przeoczy najważniejszych i najciekawszych informacji.

źródło/autor: VMG PR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.