Tydzień STOsownych ofert w 2BE.PL

przez | 15/02/2010

Firma 2BE.PL kontynuuje serię szybkich promocji. Po styczniowej obniżce cen domen, obcięto ceny serwerów. Tydzień STOsownych ofert to promocja skierowana do osób, które myślą o stworzeniu własnej strony internetowej. Rozpoczynając swoją przygodę w sieci trudno oszacować jaką popularnością będzie cieszyć się nasz serwis. Wielu osobom wybór parametrów pakietu hostingowego sprawia problem. Z myślą o nich firma 2BE.PL przygotowała nową, szybką promocję.

Przez siedem dni ceny wszystkich pakietów hostingowych 2BE.PL zostały zrównane. Aktywując hosting w trakcie trwania promocji zapłacimy tylko 100 zł netto za pierwszy rok użytkowania serwera. Oferta dotyczy konta Open, przeznaczonego dla stron prywatnych, konta Premium, skierowanego do nieco bardziej wymagających użytkowników oraz konta Business, zaprojektowanego z myślą o stronach firmowych.

„Nasza ostatnia promocja, oparta na krótkich, kilkudniowych obniżkach cen domen spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów – komentuje Katarzyna Gruszecka-Kara z firmy 2BE.PL – Dlatego zdecydowaliśmy się zastosować podobną formułę w odniesieniu do serwerów. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje profesjonalnego hostingu może z niego korzystać przez pierwszy rok za przysłowiowe sto złotych i przekonać się jaki serwer będzie najlepszy dla jego strony.”

Promocja potrwa przez siedem dni – od 15 do 21 lutego 2010. Wszelkie informacje dotyczące oferty oraz parametry kont hostingowych można znaleźć na stronie www.2be.pl w zakładce Promocje (http://2be.pl/aktualne_promocje.html).

2BE.PL jest częścią Grupy Adweb. Specjalizuje się w dostarczaniu firmom kompleksowych rozwiązań hostingowych, rejestruje domeny z ponad 150 krajów oraz umożliwia zaistnienie i sprawne funkcjonowanie w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.