TRANSCEND przedstawia nowe pendrivy z serii Hi-Speed

TRANSCEND prezentuje nową pamięć flash z linii Hi-Speed – JetFlash® 620. Wśród innych pendrivów wyróżnia się szybkim transferem danych oraz zabezpieczeniami chroniącymi dane przed niepowołanym dostępem.

JetFlash® 620 wykorzystuje standard szyfrowania AES (Advanced Encryption Standard) w celu ochrony przechowywanych danych. Ich bezpieczeństwo zwiększa dołączane oprogramowanie JetFlash® SecureDrive, które pozwala na utworzenie na pendrivie prywatnej chronionej hasłem strefy. Aplikacja umożliwia częstą zmianę hasła, by poufne dane nie znalazły się w rękach hakerów, zbyt ciekawych znajomych lub członków rodziny.

Dzięki zaawansowanej dwukanałowej technologii JetFlash® 620 zapewnia bardzo szybki i wydajny transfer danych. Odczyt odbywa się na poziomie 32MB/sek., a zapis 18MB/sek. Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach pojemnościowych, oferując od 8 do 32 GB miejsca do przechowywania dużej ilości dokumentów, plików muzycznych i wideo, zdjęć i prezentacji.

W celu zwiększenia funkcjonalności JetFlash® 620 użytkownicy mogą pobrać ze strony producenta darmowe oprogramowanie JetFlash® Elite. Dzięki niemu pendrive może być używany jako klucz do logowania się na konta mailowe lub do tymczasowego zamykania komputera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu