Top 10 telefonów komórkowych w Vobis w lutym

1. Nokia 5800 XpressMusic Black HSDPA GPS WLAN

Urządzenie posiada wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy o przekątnej 3,2”. Wygląda wyjątkowo i daje dostęp do wszystkiego – muzyki, video i innych multimediów dzięki dłoni, rysikowi i funkcji reagowania na dotyk. Specjalny pasek multimediów zapewnia ponadto dostęp do mobilnej rozrywki z dźwiękiem w wysokiej jakości oraz szerokim ekranem o wysokiej rozdzielczości. Nokia 5800 wyposażona jest w odbiornik GPS do nawigacji pieszej i samochodowej – aplikacja dotykowa Nokia Maps 2.0.

2. Nokia 2720 Fold Black GPRS

Ładna, prosta i tania- tak w skrócie można opisać telefon Nokia 2720. Poręczny, składany telefon z błyszczącą obudową, zadowoli każdego użytkownika wykorzystującego komórkę do podstawowych funkcji. Łatwy dostęp do poczty, kalendarza i Internetu oraz różnego rodzaju aplikacje pozwalają użytkownikowi na sprawne zarządzanie swoim czasem oraz informacjami. Telefon posiada także aparat fotograficzny 1,3 MPix, radio FM oraz możliwość odtwarzania plików mp3. Nokia 2720 przeznaczona jest dla użytkowników, którzy szukają prostoty w ładnym opakowaniu.

3. Nokia 7020 Graphite EDGE

2,2” kolorowy wyświetlacz telefonu, prezentuje aktualne informacje dotyczące połączeń i wiadomości. Wyposażony jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MPix, odtwarzacz audio oraz radio FM z RDS. Bateria pozwala na 550 godzin czuwania oraz prawie 5 godzin rozmów. Dodatkowo producent dołączył do telefonu stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia (WH-101).

4. Nokia 2700 Classic Black

Klasyczny telefon Nokii wyposażony w najpopularniejsze funkcje używane w komórkach. Użytkownicy mogą w pełni korzystać z aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2 MPix, odtwarzacza muzycznego oraz gniazda kart pamięci MicroSD o pojemności do 2 GB. Wszystkie zrobione zdjęcia możemy przesłać za pomocą poczty e-mail oraz polaczeniem bluetooth.

5. Nokia E72 Black Steel HSDPA GPS

Elegancja sama w sobie – tak można w skrócie opisać wygląd telefonu Nokia E72. Samrtfon został wyposażony w klawiaturę QWERTY, dzięki której pisanie wiadomości tekstowych jest o wiele szybsze. Specjalny klawisz Optical Navi Key pozwala gładko przewijać strony w menu oraz serfować po Internecie, a wiadomości e-mail można bez problemu ściągać z różnego rodzaju kont pocztowych za pomocą Mail for Exchenge. Nokia E72 została wyposażona w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix oraz WI-FI. Bateria w stanie gotowości może pracować, aż do 200 godzin.

6. Emporia Talk

Telefon Emporia Talk przeznaczony jest dla osób, które wykorzystują telefon do najprostszych czynności z nim związanych, czyli dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych. Idealnie nadaje się zatem dla osób starszych, które nie będą miały żadnych problemów z obsługą urządzenia. Obsługa całego menu została przeniesiona na duże przyciski znajdujące się po bokach telefonu. Emporia Talk został także przystosowany do współpracy z aparatami słuchowymi, posiada też podwyższoną odporność na upadki oraz bardzo głośne dzwonki polifoniczne.

7. Nokia 5130 XpressMusic Red EDGE

Nokia 5130 to prawdziwy telefon muzyczny, który znajdzie uznanie w oczach każdego fana muzyki. Odtwarzana muzyka wydobywa się z Nokii 5130 w postaci czystego, wysokiej jakości jak na telefon komórkowy dźwięku. Przenośne centrum muzyczne zostało wyposażone, także w głośnik, dyktafon oraz radio. Rozkład klawiatury oraz menu zostało zaprojektowane na bazie innych sprawdzonych modeli Nokii, dzięki czemu obsługa jest intuicyjna i niezwykle prosta w użyciu. Nokia 5130 jest jednym z lepszych połączeń telefonu komórkowego i odtwarzacza mp3, który możemy nabyć za tak niską cenę.

8. Nokia E55 Black

Nokia E55 to urządzenie o niezwykle wygodnej budowie, posiadające kompaktową klawiaturę QWERTY, pozwalającą na wygodne tworzenie wiadomości tekstowych. Teraz możesz w pełni wykorzystać funkcje obsługi wiadomości e-mail pomimo niewielkich rozmiarów telefonu, a nowy mechanizm przewidywania słów automatycznie uzupełni i poprawi wpisywany tekst. Najnowszy model zawiera moduł nawigacyjny, kamerę, odtwarzacz muzyczny i umożliwia połączenie z Internetem. Nie musisz już kupować, używać i ładować oddzielnych urządzeń. Korzystaj z szybkiego połączenia z Internetem dzięki obsłudze technologii 3G i WLAN – kontaktuj się ze współpracownikami, partnerami biznesowymi, przesyłaj informacje szybko, sprawnie i wygodnie. Nie musisz martwić się o przerwane rozmowy – bateria w telefonie Nokia E55 zapewnia do 8 godzin rozmowy i nawet 31 dni w trybie czuwania.

9. Samsung i900 Omnia 16GB HSDPA GPS

Smartfon Samsunga został oparty na oprogramowaniu Windows Mobile Pro 6.1 i jak sama nazwa wskazuje (Omnia po łacinie znaczy „wszystko”) posiada on wszystkie funkcje i aplikacje, jakie potrzebne są nowoczesnemu użytkownikowi. I900 wyposażony został w dotykowy ekran dzięki czemu nawigacja po niezwykle bogatym menu jest prosta, łatwa i przejrzysta- wszystko za pomocą jednego dotknięcia. Nasze ulubione dźwięki muzyczne i filmy możemy przechowywać na wbudowanej 16 gigowej pamięci, a także rozszerzyć ją za pomocą dowolnej karty microSD. Jak przystało na wysokiej klasy smartfona, posiada on wysokiej klasy aparat fotograficzny 5 mpx z wbudowanym auto- focusem oraz lampą diodową LED. Omnia obsługuje także HSDPA, który pozwala ściągać pliki z prędkością 7,2 Mbps.

10. HTC HD2 Leo HSPA GPS

HTC HD2 to telefon z ekranem dotykowym, systemem Windows oraz z procesorem 1 Ghz, który pozwala na błyskawiczne i sprawne przetwarzanie informacji. HTC HD2 posiada duży i czytelny wyświetlacz 4,3″, dzięki któremu pisanie za pomocą klawiatury dotykowej jest o wiele szybsze i wydajniejsze. Dodatkowo w bardzo łatwy sposób możemy przeglądać, zmniejszać lub powiększać zdjęcia, dokumenty PDF oraz pliki Microsoft Office. Telefon posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak mail, kalendarz, komunikator czy przeglądarka. HTC HD2 wyposażony jest w modem 3G i oraz WiFi, dzięki czemu może służyć jako punkt dostępowy do Internetu dla komputerów i innych urządzeń.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu