Solaris Center nominowany do Shopping Center Awards 2010

Opolskie centrum handlowe Solaris Center zostało nominowane do tegorocznych nagród Shopping Center Awards 2010 w kategorii duże centrum handlowe. To kolejne w tym roku wyróżnienie przyznane inwestycji
zrealizowanej przez Irlandzką Grupę Inwestycyjną. Na początku roku Opolska Izba Gospodarcza nagrodziła inwestora Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji 2009. Laureatów poznamy 18 lutego 2010 roku podczas konferencji Shopping Center Forum & Awards 2010.

O statuetkę w kategorii duże centrum handlowe obok Solaris Center będą ubiegać się: krakowska Bonarka City Center, poznańska Galeria Malta oraz Galeria Jurajska zlokalizowana w Częstochowie.

Shopping Center Forum & Awards to najważniejsze spotkanie profesjonalistów z branży centrów handlowych. Każdego roku podczas konferencji bierze udział blisko 200 osób z Polski i z zagranicy. Uczestnikami są prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje w sieciach handlowych, przedstawiciele inwestorów i deweloperów nieruchomości handlowych, kadra zarządzająca centrami handlowymi, analitycy i doradcy specjalizujący się w handlu detalicznym i nieruchomościach komercyjnych, przedstawiciele instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych, kancelarii prawnych oraz kluczowi dostawcy produktów, technologii i urządzeń dla centrów handlowych

Obecność najważniejszych firm z rynku potwierdza, iż Shopping Center Forum na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych.

Shopping Center Forum & Awards to doskonałe miejsce do dyskusji na temat najnowszych perspektyw rozwoju i aktualnych trendów na rynku nieruchomości handlowych, a takze niepowtarzalna okazja do uczestnictwa w ceremonii wręczania prestiżowych nagród dla najlepszych centrów handlowych w Polsce oddanych do użytku w 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu