Ricoh po raz szósty z rzędu wśród 100 najbardziej zrównoważonych korporacji świata

Firma Ricoh znalazła się wśród 100 najbardziej zrównoważonych korporacji na świecie. Lista firm „2010 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World” została zaprezentowana podczas Dorocznego Zgromadzenia Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii.

Po raz szósty z rzędu firma Ricoh znalazła się wśród czołowych międzynarodowych korporacji zaangażowanych w działania środowiskowe i społeczne. Firma zajmuje zasłużone miejsce, dzięki nieustannej modernizacji środowiska pracy i wspieraniu zrównoważonego rozwoju klientów, przy jednoczesnym dodaniu rzeczywistej wartości biznesowej. Ricoh została szczególnie wyróżniona za transparentność raportowania, komunikowania zaangażowania w zrównoważony rozwój oraz inicjatywy z tym związane.

„Jesteśmy zaszczyceni, że po raz szósty znaleźliśmy się na liście ‘Global 100 Most Sustainable Corporations in the World’. Zrównoważony proces innowacji leży u podstaw naszych badań i rozwoju. Jesteśmy dumni z naszego kompleksowego podejścia do innowacji, oferując naszym klientom zaawansowane technologicznie rozwiązania chroniące środowisko, począwszy od fazy projektowania aż po recykling.” – powiedział Tom Wagland, Environmental Manager w Ricoh Europe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.