Nowa placówka w Centrum Sztuki i Biznesu – Stary Browar w Poznaniu

przez | 15/02/2010

Ibiza Ice Cafe S.A., operator lodziarnio-kawiarni segmentu premium, uruchomi kolejny lokal własny w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu. Będzie to już trzeci lokal firmy. Obecnie spółka posiada lokal we Wrocławiu i przygotowuje się do otwarcia placówki w poznańskiej galerii Malta. Rozpoczęła też prace nad programem franczyzowym.

Ibiza Ice Cafe S.A. w marcu br. zadebiutuje na rynku NewConnect.

Stary browar zlokalizowany jest w ścisłym centrum Poznania, w niezwykłym otoczeniu architektury o historycznym kontekście sięgającym XIX-wiecznego browaru Huggera. Lokal Ibiza Ice Cafe o powierzchni 100m2 zostanie uruchomiony w Atrium (części handlowej).

-„Stary Browar to bardzo oryginalne miejsce utrzymane w klimacie biznesu i sztuki. Myślę że nasz lokal będzie się bardzo dobrze wpisywał w tą konwencje. Przede wszystkim jednak to miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego, odwiedzane przez olbrzymią liczbę ludzi – co jest zgodne z naszą strategią, by otwierać nowe lokale w ruchliwych centrach handlowych. To powinno bardzo mocno przekładać się na przychody w dużej mierze uniezależniając od pory roku.” – mówi Tomasz Haligowski, Prezes Zarządu Ibiza Ice Cafe S.A.

Ibiza Ice Cafe pod koniec I kw. br. zadebiutuje na rynku NewConnect. Spółka przeprowadziła już emisję prywatną z której pozyskała 1,2 mln zł. Środki przeznaczone zostaną na dalszą rozbudowę sieci lokali własnych oraz na stworzenie sieci franczyzowej.

– „W momencie uruchomienia programu franczyzowego, sieć będzie składała się już z kilku dobrze funkcjonujących lokali własnych. To pozwoli na wsparcie marketingowe nowootwieranych placówek. Wraz z przyrostem ich liczby będziemy mogli zacząć korzystać z efektu skali.” – mówi Tomasz Haligowski, Prezes Zarządu Ibiza Ice Cafe S.A.

źródło/autor: Ibiza Ice Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.