Nagrody dla Najlepszych w Telekomunikacji

przez | 15/02/2010

25 lutego 2010 r., odbędzie się dziewiąta gala „Mobile Internet”, podczas której liderzy polskiego rynku teleinformatycznego otrzymają „Wirtualne Telefony” za wybitne osiągnięcia, produkty i usługi, wprowadzone w 2009 r.

Uroczystość wręczenia statuetek w warszawskim Klubie Dekada przy ul. Grójeckiej 19/25 poprowadzi Rafał Bryndal. Organizatorem wydarzenia jest miesięcznik Mobile Internet, jeden z wiodących magazynów nowoczesnych technologii na polskim rynku. Jest wydawany od 2001 roku przez wydawnictwo Westa Druk.

Coroczna gala Mobile Internet odbywa się od początku istnienia magazynu i wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń środowiska IT i Telekom. Gromadzi członków zarządów największych firm  polskiego rynku teleinformatycznego, przedstawicieli izb gospodarczych, świata biznesu i rozrywki oraz agencji PR i mediów. Ranga wydarzenia zyskała uznanie branży i mediów oraz nazwę „Polskich Oskarów IT i Telekomunikacji”.

Gala rozpoczyna się o godz.19:00, natomiast część oficjalna planowana jest ok. godz. 19:40. Redakcje planujące delegowanie ekipy fotograficznej bądź filmowej prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.