Marken Systemy Antywirusowe laureatem Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma

Marken Systemy Antywirusowe została wyróżniona prestiżowym Srebrnym Certyfikatem w ósmej, edycji Programu Gospodarczo – Konsumenckiego Solidna Firma.   Dnia 12 lutego br. na ogólnopolskiej Gali Finałowej VIII edycji Programu Solidna Firma właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe, odebrał Srebrny Certyfikat Solidna Firma. Otrzymały go firmy, które trzykrotnie, w latach 2007-2009, pomyślnie zakończyły procedurę weryfikacji i otrzymały tytuł Solidna Firma. Jednym z nich jest lider w dystrybucji rozwiązań antywirusowych w Polsce – Marken Systemy Antywirusowe .

Program Gospodarczo – Konsumencki Solidna Firma rozwija się nieustannie od momentu powstania w 2002 r. Przedsięwzięcie to na dobre wpisało się w polskie realia, jako „lobby czystego biznesu”, łącząc w sobie kilka podstawowych elementów:
·    certyfikuje przedsiębiorstwa pod względem rzetelności i wyróżnia je godłem Solidna Firma
·    promuje i wspiera budową pozytywnego wizerunku firm działających zgodnie z zasadami etyki
·    tworzy środowisko dla odpowiedzialnego partnerstwa i współpracy
·    ułatwia dostęp do programów dofinansowywanych z funduszy UE

Przyznanie Srebrnego Certyfikatu Solidna Firma po raz kolejny potwierdza, że funkcjonowanie Marken Systemy Antywirusowe odbywa się w oparciu o zasady etyki, rzetelności i uczciwości i zapewnia partnerom handlowym wiarygodność firmy jako rzetelnego płatnika. Wyróżnienie to, wraz z innymi przyznawanymi firmie nagrodami i certyfikatami, jest dowodem na dynamiczny rozwój firmy, a jednocześnie gwarancją ciągłego doskonalenia swoich usług – przyznaje Właściciel Marek Markowski.

Od 2002 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest liderem na rynku polskim, w sprzedaży rozwiązań Kaspersky Lab, czego dowodem jest coroczne otrzymywanie prestiżowego dyplomu „Dystrybutora Roku” przyznawanego za najlepszą sprzedaż. Od roku 2004 posiada najwyższy status Platinum w systemie partnerskim sprzedaży oprogramowania ESET i status Silver w systemie sprzedaży produktów firmy F-Secure.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu