DIALOG na łączach TP – nowa oferta głosowa i internetowa

Tagi:

Elastyczne plany taryfowe i prędkości internetu w konkurencyjnych cenach, promocyjne opłaty aktywacyjne i swoboda wyboru długości umowy – wraz z początkiem lutego DIALOG uruchomił nowe oferty promocyjne dla abonentów korzystających z sieci TP SA.

Tylko 1,22 zł kosztuje aktywacja na liniach TP usług głosowych w DIALOGu, a za najtańszy abonament („Taryfa Domowa – profil podstawowy”) klienci zapłacą już od 28 zł miesięcznie. Łącznie DIALOG przygotował dla klientów 6 profili taryfy telefonicznej, z możliwością wyboru długości umowy (12 lub 24 miesiące).

Taryfa „Domowa – twoje wieczory” umożliwia nieodpłatne połączenia do krajowych sieci stacjonarnych realizowane codziennie między godziną 18.00 a 24.00. W Taryfie „Domowej – twoje weekendy” nieodpłatne połączenia do krajowych sieci stacjonarnych obowiązują przez całe soboty i niedziele. Taryfa „Twoje wieczory i weekendy” to nieodpłatne połączenia we wszystkie dni tygodnia (od 18.00 do 24.00) i w weekendy (24 h). Taryfa „Domowa – twoje rozmowy” to aż 1500 minut na połączenia stacjonarne.

Oprócz atrakcyjnych rynkowo cen oraz przejrzystych taryf, DIALOG zaproponował klientom także dodatkowe korzyści m.in. rabaty na opłacie abonamentowej, niższą cenę instalacji, zróżnicowane pakiety minut, naliczanie sekundowe po pierwszej minucie połączenia czy atrakcyjne ceny połączeń. Skorzystanie z nowej oferty DIALOGu to także możliwość zachowania dotychczasowego numeru telefonu, bez dodatkowych opłat.

Dla użytkowników internetu DIALOG przygotował trzy przepływności – 1 Mb/s, 2 Mb/s i 6 Mb/s. Z usługi internetowej i telefonicznej można skorzystać osobno, lecz klienci dodatkowo zaoszczędzą, gdy zdecydują się na zakup w pakiecie DIALOGu. Internet DialNet Global 2 Mb/s dostępny jest w pakiecie już od 52 zł / miesiąc. Oznacza to, że za jedyne 6 zł miesięcznie więcej można podwoić wybraną prędkość internetu (z 1 Mb/ s do 2 Mb/s). Jednorazowa aktywacja usługi to koszt zaledwie 19 zł.

Wszystkie podane ceny są kwotami brutto. Dodatkowe informacje zawiera regulamin promocji „Wybierz najlepiej – Internet” i „Wybierz najlepiej – Telefon” dostępny na stronie www.dialog.pl i w sieci sprzedaży Telefonii DIALOG S.A.

źródło/autor: DIALOG

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu