TANDBERG rozszerza nagradzaną serię kodeków do komunikacji wideo z serii C o nowy pakiet C40

przez | 11/02/2010

Nowe rozwiązanie w większym stopniu dostosowane jest do potrzeb organizacji bez względu na liczbę pracowników i ułatwia dostęp do wideo HD z dowolnego miejsca.  Firma TANDBERG przedstawiła nowy Codec C40, uzupełnienie wiodącej w branży rodziny kodeków do komunikacji wizualnej z serii C, który w jeszcze większym stopniu umożliwia wdrożenie standardu HD w zastosowaniach wideokonferencyjnych. Opracowany na bazie nagradzanego TANDBERG C90, najbardziej zaawansowanego kodeka do wideokonferencji na  świecie, nowy  C40 został zaprojektowany tak, by zaspokajał potrzeby organizacji każdej wielkości i ułatwiał dostęp do wysokiej jakości rozwiązań  wideokonferencyjnych bez względu na miejsce z którego użytkownicy będą się komunikować.

Ira Weinstein, analityk i partner w Wainhouse Research, mówi: „Wiele organizacji realizuje wielopoziomowe podejście do wideokonferencji, stosując konfiguracje wszechstronnych rozwiązań telepresence, systemów wideokonferencyjnych w rozdzielczości HD oraz ujednoliconych rozwiązań komunikacyjnych. C40 dobrze wpisuje się w ten trend, oferując przystępne cenowo i zgodne ze standardami rozwiązanie, które można zastosować w dowolnej sali konferencyjnej czy innym miejscu spotkań, zwiększając dostępność istniejących systemów i punktów końcowych.”

Rozszerzenie oferty produktowej o kodek C40 odzwierciedla dążenie firmy TANDBERG do tego, aby biznesowa jakość rozwiązań wideo była dostępna dla każdego. Rozdzielczości do 1080p, funkcja MultiSite, wiele wejść mikrofonowych i audio oraz pełen zestaw interfejsów (API) na potrzeby integratorów systemów, atrakcyjna cena – to jedne z ważniejszych cech nowego kodeka C40.

TANDBERG jest jedynym dostawcą, który zapewnia obsługę indywidualnie transkodowanej funkcji MultiSite, gwarantującej jednakową jakość wideo dla wszystkich uczestników wideokonferencji. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uniknąć sytuacji, w której jakość przekazu dla poszczególnych uczestników jest obniżana do najmniejszego wspólnego mianownika.

„Wideokonferencje i narzędzia do zdalnej współpracy dają największe korzyści, gdy są dostępne dla każdego” powiedział Fredrik Halvorsen, CEO w firmie TANDBERG. „Niemniej, zdajemy sobie sprawę z tego, że jedno rozwiązanie nie zaspokoi wszystkich potrzeb. Dlatego firma TANDBERG w dalszym ciągu dostarcza rozwiązania współpracujące także z innymi rozwiązaniami, jak C40, dzięki którym nasi klienci, niezależnie od ich wielkości czy posiadanych zasobów, mogą elastycznie korzystać z najwyższej, dostępnej jakości.”

Wraz z najnowszym C40, seria C firmy TANDBERG obejmuje teraz cztery kodeki zaprojektowane tak, by zaspokajały jak najlepiej potrzeby klientów. Seria C jest także w pełni interoperacyjna ze wszystkimi bazującymi na standardach rozwiązaniami do wideokonferencji i zdalnej współpracy i jednolitymi platformami komunikacyjnymi, jak Microsoft Office Communicator.

Skorzystaj z poniższego łącza, by zapoznać się ze szczegółową tabelą zalecanych zastosowań i specyfikacji technicznych kodeków TANDBERG z serii C: www.tandberg.com/collateral//TANDBERG%20C%20Series%20Solution%20Sheet.pdf

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu TANDBERG C40, prosimy odwiedzić stronę www.TANDBERG.com lub skontaktować się z nami pod adresem info@TANDBERG.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.