Spółka WARS nagrodzona tytułem „Solidna Firma 2009”

przez | 11/02/2010

Po pozytywnej, trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez Kapitułę Programu, w dniu 8 lutego br. Spółka WARS S.A. otrzymała prestiżowy tytuł „Solidna Firma 2009”. Przyznany certyfikat świadczy o terminowości w regulowaniu wszelkich zobowiązań oraz poszanowaniu ekologii i praw konsumenckich. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w programie Solidna Firma jest m.in. terminowe rozliczania się z kontrahentami i pracownikami, terminowe regulowanie wszelkich płatności, a także przestrzeganie prawa pracy, praw konsumenta oraz wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych. W tym roku w gronie nagrodzonych podmiotów po raz pierwszy znalazła się Spółka WARS S.A.

„Bardzo cieszymy się z uzyskanego tytułu. Od 2008 roku intensywnie pracujemy nad unowocześnieniem wizerunku spółki. Wars S.A. to obecnie nie tylko firma z długoletnią tradycją, ale również nowoczesne przedsiębiorstwo, które realizuje szereg działań prokonsumenckich. Przyznane wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, iż kierunek obranych przez zarząd działań jest jak najbardziej właściwy, a ich realizacja skuteczna” – podkreśla Andrzej Buczkowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu WARS S.A.

Celem programu gospodarczo- konsumenckiego Solidna Firma jest propagowanie zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi, a także promowanie najlepszych firm jako partnerów dla: konsumentów, podmiotów gospodarczych oraz instytucji państwowych. Rozpoczyna się on od dobrowolnego poddania się przez przedsiębiorców zewnętrznemu audytowi, a w przypadku potwierdzenia w/w cech kończy uzyskaniem prestiżowego tytułu „Solidnej Firmy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.