S-NET Sp. z o.o. sponsorem i partnerem konferencji PLNOG IV

przez | 11/02/2010

S-NET Sp. z o.o. został jednym ze sponsorów i jednocześnie partnerów konferencji PLNOG IV, która odbędzie się w dniach 4-5 marca 2010 roku w Hotelu Marriott w Warszawie. Konferencja PLNOG jest jedyną w Polsce konferencją poświęconą zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Jej organizatorem jest stowarzyszenie polskich operatorów sieciowych  – Polish Network Operators’ Group. Konferencja co roku gromadzi administratorów sieci, osoby odpowiedzialne za infrastrukturę, monitoring, utrzymanie i wydajność sieci oraz tych, którzy decydują o wdrożeniu nowych rozwiązań sieciowych.

Tak jak przed rokiem, na konferencję PLNOG składać się będą zarówno wystąpienia doświadczonych specjalistów, jak i warsztaty z zakresu sieci teleinformatycznych.

S-NET Sp. z o.o. jest właścicielem krakowskiego Centrum Danych – Szara.net. Firma świadczy usługi dostępu do Internetu dla biznesu i operatorów oraz transmisję danych, tranzyt ruchu do operatorów zagranicznych i krajowych oraz realizację ostatniej mili i wynajmu ciemnych włókien na terenie Krakowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.