Pomysł na Walentynki z Kupcem Poznańskim

Kto nie ma pomysłu na walentynkowe prezenty powinien udać się do Kupca Poznańskiego. Weekendowy relaks w czterogwiazdkowym hotelu w Dźwirzynie oraz zabiegi kosmetyczne to nagrody, jakie w tym roku Kupiec przygotował dla wszystkich zakochanych.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Nic prostszego – wystarczy do niedzieli 14 lutego dokonać zakupu za dowolną kwotę w jednym ze sklepów oraz zarejestrować się za pomocą ekranu dotykowego, który znaleźć można na każdym piętrze Kupca. Kolejny krok wymaga większej dozy kreatywności, należy bowiem stworzyć własne, niebanalne życzenia walentynkowe, a następnie wysłać je smsem na numer 7255 (o treści „Kupiec.treść życzeń”). Kryteriami, którymi będzie się kierowało Jury przy wyborze zwycięzców będą: pomysłowość, humor i zaskoczenie, składnia, oryginalność i inwencja.

Warto powalczyć, bowiem nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu Senator w Dźwirzynie.

Dodatkowo wygrać można 25 kuponów o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w Instytucie Urody Noblesse w Poznaniu. Wygrany pakiet przeznaczyć można na szereg zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich, jak na przykład: manicure spa lub biologiczny, makijaż dzienny, zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy modelowanie włosów.

Ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek 15 lutego, a o wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu