Odwiedź Kaspersky Lab na wystawie Mobile World Congress 2010 w Barcelonie

przez | 11/02/2010

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska 2.1C45 znajdującego się w Hali 2, na poziomie 2 podczas największej na świecie wystawy technologii mobilnych, Mobile World Congress 2010, która odbędzie się w dniach 15 – 18 lutego 2010 roku w Barcelonie, w Hiszpanii.

Firma zaprezentuje swoje najnowsze produkty przeznaczone do ochrony użytkowników końcowych przed szerokim spektrum zagrożeń, takich jak szkodliwe oprogramowanie, spam, utrata lub kradzież telefonu, jak również uzyskiwanie przez dzieci dostępu do niepożądanej zawartości. Na stoisku Kaspersky Lab znajdą się również wyspecjalizowane rozwiązania dla operatorów i producentów telefonów komórkowych, a odwiedzający będą mogli wypróbować produkty zapewniające niezawodną i skuteczną ochronę ich smartfonów przed wszelkimi zagrożeniami IT.

16 lutego Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny i współzałożyciel Kaspersky Lab, poprowadzi konferencję prasową zatytułowaną „Przyszłość bezpieczeństwa mobilnego: wizja Kaspersky Lab”, która odbędzie się w Hali 2, na poziomie Mezzanine, w sali C. Jewgienij Kasperski przedstawi współczesny krajobraz zagrożeń mobilnych, główne trendy w bezpieczeństwie mobilnym oraz swoje prognozy. Następnie Siergiej Niewstrujew, dyrektor działu rozwiązań mobilnych, opowie o najnowszym osiągnięciu firmy w dziedzinie ochrony smartfonów i ich użytkowników przed wszystkimi rodzajami mobilnych zagrożeń – Kaspersky Mobile Security 9. Produkt ten należy do nowej generacji rozwiązań, które chronią użytkowników smartfonów i komunikatorów przed szkodliwym oprogramowaniem, atakami sieciowymi oraz spamem SMS, zabezpieczają dane znajdujące się w smartfonach lub komunikatorach w przypadku utraty urządzenia i oferują nową funkcję ochrony prywatności, pozwalającą użytkownikom ukryć informacje o wszystkich kontaktach, których nie chcą ujawniać.

źródło/autor: Kaspersky Lab

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.