Na igrzyska? Specjalna karta kredytowa!

przez | 11/02/2010

Z okazji zimowych igrzysk olimpijskich w Vancouver BNP Paribas Fortis przygotował okolicznościową kartę kredytową. Jest to pierwsza tego typu karta wydana pod nową marką. – Miłośnicy sportów zimowych mogą otrzymać specjalną kartę, wydaną w limitowanym nakładzie, która nawiązuje do jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w tym roku – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w BNP Paribas Fortis.

Właścicielem nowej karty może zostać każdy, kto m.in. osiąga miesięczne dochody w wysokości 1 tys. zł netto i przyjdzie do jednego z 250 oddziałów BNP Paribas Fortis. Karta kosztuje 39 zł rocznie i daje możliwość uzyskania limitu kredytowego do 50 tys. zł (wymagana spłata miesięczna zadłużenia to 5% – przynajmniej 50 zł). Dodatkowo klienci realizujący transakcje bezgotówkowe mogą korzystać nawet z 61 dni nieoprocentowanego kredytu. Wraz z kartą otrzymują również bezpłatne ubezpieczenie od jej nieuprawnionego użycia.

Dla tych, którzy zamierzają uprawiać sporty zimowe za granicą, bank proponuje jednocześnie w cenie 2 zł miesięcznie ubezpieczenie „Bezpieczna podróż”. Wystarczy, że posiadacz karty wybierając się za granicę zapłaci nią za bilety. Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia nagłego zachorowania i następstw nieszczęśliwych wypadków w trakcie podróży do 20 tys. złotych oraz pomoc w podróży (np. transport chorego za granicą lub do miejsca zamieszkania, koszt podróży członka rodziny czy też pomoc prawną po wypadku samochodowym).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.