38 PR dla marki Gatta

przez | 11/02/2010

Agencja 38 PR rozpoczęła współpracę z firmą FERAX, właścicielem marki Gatta. Umowa obejmuje doradztwo oraz działania w zakresie PR produktowego i wizerunkowego. 38 PR została wybrana w drodze rekomendacji. Za realizację projektu odpowiadają Katarzyna Życińska i Martyna Moś.

Firma FERAX – lider w produkcji wyrobów pończoszniczych w Polsce – jest właścicielem marki Gatta. Spółka prowadzi działalność od 1993 roku. Ferax posiada jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w Europie. Produkty marki Gatta dostępne są w 60 salonach firmowych w największych miastach Polski oraz w dobrych sklepach z bielizną i rajstopami. Oprócz rodzimego rynku z niesłabnącym powodzeniem sprzedawane są także w krajach Unii Europejskiej, na Ukrainie, w Rosji, Chorwacji, a nawet w takich krajach jak Mongolia czy Australia.

Obecnie produkty marki Gatta to:

  • Gatta Collant – kolekcja rajstop i pończoch dla kobiet wzbogacana corocznie o kilkadziesiąt nowych wzorów w dwu kolekcjach: wiosenno-letniej oraz jesienno-zimowej;
  • Gatta Bodywear – kolekcja bielizny i odzieży stworzona z myślą o modnym wyglądzie i luksusowym samopoczuciu kobiet. Odzież powstała przy użyciu najbardziej zaawansowanej bezszwowej technologii i z delikatnych przędz o doskonałych właściwościach użytkowych;
  • Gatta Cottoline – pod którą dostępne są dziecięce, bawełniane rajstopy, skarpetki oraz podkolanówki;
  • Gatta Active – odzież sportowa adresowana do osób dbających o zdrowie i modny wygląd;
  • Gatta Underwear for man – bielizna dla mężczyzn.

Więcej informacji o spółce na www.gatta.pl

38 PR działa od stycznia 2010 w Łodzi. Dyrektorem Zarządzającym agencji jest Katarzyna Życińska, która posiada 15-letnie doświadczenie w branży mediowej i marketingowej zdobyte m.in. w Grupie Starcom MediaVest, EuroZet oraz firmie FERAX. 38 PR specjalizuje się w doradztwie i realizacji kreatywnych kampanii komunikacyjnych. Posiada także dział specjalizujący się w konsultacjach wizerunku biznesowego. W gronie Klientów agencji znajdują się: Gatta, www.szafagwiazd.pl oraz www.zakupynaswiecie.com.

Więcej informacji o 38 PR na www.38PR.pl

źródło/autor: 38 PR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.